Emulsja Dekoral Fashion soczysta pomarańcza

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest farba lateksowa Dekoral Fashion w odcieniu soczysta pomarańcza. Opisywany wariant dystrybuowany jest w opakowaniu 2,5 litrowym (dostępne również warianty 1 i 5 litrów). Czy popularność i dobra reklama idą w parze z jakością recenzowanej farby? Jak przedstawia się cena produktu? Już za moment się tego dowiecie. Zaczynajmy!

obi (2)

Emulsja Dekoral Fashion w kolorze soczysta pomarańcza jest nowoczesną lateksową farbą odporną na szorowanie z formułą Active Colour wydobywającą intensywność koloru. Przeznaczona jest do malowania powierzchni ścian i sufitów. Kolekcja farb Fashion występuje w szerokiej gamie modnych odcieni. Malowanym powierzchniom daje matowy efekt dekoracyjny. Przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania wszystkich powierzchni wewnętrznych. Może być stosowana zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i w pomieszczeniach użyteczności publicznej (takich jak szkoły, sklepy, urzędy, itp.). Emulsję można stosować na takich powierzchniach jak: tynki cementowo-wapienne, podłoża betonowe i gipsowe oraz płyty kartonowo-gipsowe. Farba Dekoral Fashion pozostawia na powierzchni powłokę zapewniającą oddychanie ścian. Dodatkowo wykazuje właściwości hipoalergiczne.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne opisywanego produktu, emulsja Dekoral Fashion charakteryzuje się doskonałym kryciem, trwałością oraz czystością barw. Jej powłoka po wyschnięciu jest niezwykle odporna na szorowanie i zmywanie. Farba charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością – pozwala na pomalowanie do 14 metrów kwadratowych powierzchni z jednego litra farby. Jak więc łatwo policzyć jedno opakowanie emulsji Dekoral daje możliwość pokrycia do 35 metrów kwadratowych powierzchni. Dla uzyskania pożądanego efektu zaleca się zastosować dwie warstwy. Czas wysychania pojedynczej warstwy wynosi 2 godziny, powtórne malowanie – po 2 godzinach. Emulsję aplikować można zarówno ręcznie (przy użyciu pędzla lub wałka), jak i maszynowo (metodą natryskową). Jako rozpuszczalnik można stosować wodę. Producent udziela na produkt 12 miesięcznego okresu gwarancji.

Jakość emulsji stoi na bardzo wysokim poziomie, zaś jej wydajność bije na głowę szereg konkurencyjnych farb. Farby Dekoral Fashion spotykają się z uznaniem zarówno fachowców z branży remontowej, jak i dekoratorów wnętrz. Kwota 60 złotych za 2,5 litrowy wariant opakowania jest jednak nieporozumieniem. Konkurenci z branży oferują w tej cenie zdecydowanie więcej.  Ocena ogólna – czwórka z plusem.

Dekoral-Fashion-soczysta-pomarańcza

dekoral-pomaranczowy

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

https://www.youtube.com/watch?v=HVahcbSCsiQ

 zobacz koniecznie filmy naszego autorstwa.
No valid json found
Sorry, no video's found

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Dekoral

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje