Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Emulsja Dekoral Fashion soczysta pomarańcza

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Dekoral Fashion soczysta pomarańcza 2,5l
 
Producent: Dekoral
 
Klasyfikacja: farby, emulsje
 
Specyfikacja: opakowanie: 2,5l, wydajność: 14 m2/l
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
4.5


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


bardzo dobra wydajność, hipoalergiczna

Minusy


wysoka cena


Emulsja Dekoral Fashion w kolorze soczysta pomarańcza jest nowoczesną lateksową farbą odporną na szorowanie z formułą Active Colour wydobywającą intensywność koloru. Przeznaczona jest do malowania powierzchni ścian i sufitów. Kolekcja farb Fashion występuje w szerokiej gamie modnych odcieni. Malowanym powierzchniom daje matowy efekt dekoracyjny. Przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania wszystkich powierzchni wewnętrznych. Może być stosowana zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i […]

0
Opublikowany 19 listopada 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest farba lateksowa Dekoral Fashion w odcieniu soczysta pomarańcza. Opisywany wariant dystrybuowany jest w opakowaniu 2,5 litrowym (dostępne również warianty 1 i 5 litrów). Czy popularność i dobra reklama idą w parze z jakością recenzowanej farby? Jak przedstawia się cena produktu? Już za moment się tego dowiecie. Zaczynajmy!
 

Emulsja Dekoral Fashion w kolorze soczysta pomarańcza jest nowoczesną lateksową farbą odporną na szorowanie z formułą Active Colour wydobywającą intensywność koloru. Przeznaczona jest do malowania powierzchni ścian i sufitów. Kolekcja farb Fashion występuje w szerokiej gamie modnych odcieni. Malowanym powierzchniom daje matowy efekt dekoracyjny. Przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania wszystkich powierzchni wewnętrznych. Może być stosowana zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i w pomieszczeniach użyteczności publicznej (takich jak szkoły, sklepy, urzędy, itp.). Emulsję można stosować na takich powierzchniach jak: tynki cementowo-wapienne, podłoża betonowe i gipsowe oraz płyty kartonowo-gipsowe. Farba Dekoral Fashion pozostawia na powierzchni powłokę zapewniającą oddychanie ścian. Dodatkowo wykazuje właściwości hipoalergiczne.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne opisywanego produktu, emulsja Dekoral Fashion charakteryzuje się doskonałym kryciem, trwałością oraz czystością barw. Jej powłoka po wyschnięciu jest niezwykle odporna na szorowanie i zmywanie. Farba charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością – pozwala na pomalowanie do 14 metrów kwadratowych powierzchni z jednego litra farby. Jak więc łatwo policzyć jedno opakowanie emulsji Dekoral daje możliwość pokrycia do 35 metrów kwadratowych powierzchni. Dla uzyskania pożądanego efektu zaleca się zastosować dwie warstwy. Czas wysychania pojedynczej warstwy wynosi 2 godziny, powtórne malowanie – po 2 godzinach. Emulsję aplikować można zarówno ręcznie (przy użyciu pędzla lub wałka), jak i maszynowo (metodą natryskową). Jako rozpuszczalnik można stosować wodę. Producent udziela na produkt 12 miesięcznego okresu gwarancji.

 
Jakość emulsji stoi na bardzo wysokim poziomie, zaś jej wydajność bije na głowę szereg konkurencyjnych farb. Farby Dekoral Fashion spotykają się z uznaniem zarówno fachowców z branży remontowej, jak i dekoratorów wnętrz. Kwota 60 złotych za 2,5 litrowy wariant opakowania jest jednak nieporozumieniem. Konkurenci z branży oferują w tej cenie zdecydowanie więcej.  Ocena ogólna – czwórka z plusem.
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

 zobacz koniecznie filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Twitter

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Dekoral


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)