Farba dekoracyjna MAGNAT Stiuk Wenecki

Opisywany produkt to farba, a w zasadzie struktura dekoracyjna firmy Magnat – Stiuk Wenecki. Struktura ta sprzedawana jest w opakowaniach 5 kg, dających wydajność 8m2 przy trzech warstwach z jednego opakowania. Produkt Stiuk Wenecki jest wykończeniowym efektem dekoracyjnym ścian wewnętrznych budynku, sufitów bądź kolumn itp. elementów. Struktura oferowana jest w szerokiej gamie kolorystycznej (16 barw). Dzięki użyciu odpowiedniej techniki nakładania imituje w idealnym sposób płyty marmurowe o różnym stopniu wykończenia: satynowym (naturalny), błyszczącym (polerowany) oraz intensywnie błyszczącym (polerowany i woskowany).

Nabłyszczona powierzchnia Stiuku Weneckiego MAGNAT niezwykle efektownie zdobi nie tylko ściany, ale również wszelkie inne detale architektoniczne pomieszczeń poprzez odbicie światła i wytworzenie efektu głębi przy jednoczesnym mieszaniu się odcieni barw. Tak stworzona całość wygląda niezwykle efektownie.

[dropcap]J[/dropcap]eśli chodzi o aspekty techniczne, Stiuk Wenecki MAGNAT możemy stosować nawet w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności (typu kuchnia, łazienka), gdzie powstała powłoka nie będzie narażona na bezpośrednie działanie wody, a także tam gdzie będzie on często przemywany wodą z chemicznymi środkami czystości. Produkt wymaga niezwykłej precyzji od wykonawcy podczas jego aplikowania – wymagane jest również właściwe przygotowanie podłoża oraz użycie zalecanych narzędzi i zastosowanie właściwych metod malowania – daje to efekt w postaci uzyskania właściwej jakości farby.

Przed rozpoczęciem malowania należy więc dokładnie zapoznać się z instrukcją załączaną do opakowania – zawiera ona szczegółowe informacje dotyczące przygotowywania podłoża i samego wyrobu. 

 

magnat stiuk stiuk wenecki calce grassello stiuk wenecki magnata
stiuk wenecki opinie stiuk wenecki stiuk_wenecki_magnat

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „Magnat Stiuk Wenecki

No valid json found
Sorry, no video's found

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

 

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Magnat

Następny artykuł

Komentarze 2

  1. centrum budowlane says:

    Również polecamy tę farbę strukturalną – efekt jest niepowtarzalny!

  2. turek says:

    Struktury to jedna z lepszych rzeczy w ofercie Magnata – bardzo fajne efekty dają. Stiuk wenecki to tylko jedna z nich – podoba mi się jeszcze glinka wenecka oraz efekt betonu. Też są super.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje