Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Farba lateksowa do ścian i sufitów ŚNIEŻKA Kuchnia i łazienka

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Farba lateksowa do ścian i sufitów ŚNIEŻKA Kuchnia i łazienka Wodny masaż 2,5L
 
Producent: ŚNIEŻKA
 
Klasyfikacja: farby, emulsje
 
Specyfikacja: opakowanie: 2,5l, wydajność: 12m2/l
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
7 wszystkich głosów

 

Plusy


zawiera naturalne srebro, wyjątkowo odporna na wilgoć

Minusy


wysoka cena


Farba lateksowa marki ŚNIEŻKA z linii Kuchnia i łazienka znajdzie swoje zastosowanie podczas ochronno-dekoracyjnego malowania ścian i sufitów. Emulsja jest szczególnie polecana do pomieszczeń znacząco narażonych na okresowe działanie wilgoci – takich jak kuchnie, łazienki czy pralnie. Środek świetnie sprawdzi się na powierzchniach wykonanych z tynków cementowych i płyt gipsowo-kartonowych. ŚNIEŻKA Kuchnia i łazienka jest odporna na zmywanie i szorowanie. […]

3
Opublikowany 9 grudnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest farba lateksowa renomowanej polskiej marki ŚNIEŻKA z linii Kuchnia i łazienka przeznaczona do malowania powierzchni ścian i sufitów. Opisywany wariant to puszka o pojemności 2,5 litra w kolorze wodny masaż. Sprawdźmy czym recenzowana emulsja wyróżnia się na tle konkurencji. Zaczynajmy!
 

farba-lateksowa-do-scian-i-sufitow-kuchnia-i-lazienka-sniezka

Farba lateksowa marki ŚNIEŻKA z linii Kuchnia i łazienka znajdzie swoje zastosowanie podczas ochronno-dekoracyjnego malowania ścian i sufitów. Emulsja jest szczególnie polecana do pomieszczeń znacząco narażonych na okresowe działanie wilgoci – takich jak kuchnie, łazienki czy pralnie. Środek świetnie sprawdzi się na powierzchniach wykonanych z tynków cementowych i płyt gipsowo-kartonowych. ŚNIEŻKA Kuchnia i łazienka jest odporna na zmywanie i szorowanie. Produkt nadaje się wyłącznie do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

Jeśli chodzi o właściwości recenzowanej farby ŚNIEŻKA Kuchnia i łazienka jest to produkt o satynowym efekcie dekoracyjnym. Zaleca się aplikować go ręcznie przy użyciu pędzla lub wałka, bądź mechanicznie, metodą natryskową. Przed przystąpieniem do malowania należy dokładnie oczyścić, a następnie zagruntować powierzchnię.
farba-lateksowa-do-scian-i-sufitow-kuchnia-i-lazienka-sniezka-opinieFarba ŚNIEŻKA charakteryzuje się wydajnością na poziomie do 12 metrów kwadratowych na jeden litr farby. Dla uzyskania pożądanego efektu dekoracyjnego zaleca się zastosowanie 2 warstw. Farba ŚNIEŻKA od konkurencji odróżnia się tym, że zawiera w swej strukturze czyste srebro. Dzięki temu powłoka chroni ją przed działaniem wilgoci i grzybów oraz optymalizuje higienę powietrza w pomieszczeniu. Produkt jest również niezwykle przyjazny dla środowiska. Jako rozcieńczalnika można używać wody. Do powtórnego malowania przystąpić możemy po upływie 2 godzin. Całkowity czas schnięcia nowo malowanej powłoki wynosi zaledwie 4 godziny.

 
Cenowo produkt prezentuje się gorzej w porównaniu do opisywanego niedawno konkurencyjnego produktu marki DULUX – za recenzowany wariant farby ŚNIEŻKA zapłacimy około 70 złotych. W sprzedaży dostępne są też większe warianty objętościowe. Farba ŚNIEŻKA w porównaniu do emulsji DULUX charakteryzuje się też niższą wydajnością. Pomimo tego wystawiam za produkt ocenę – piątkę. 
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

sNIEzKA-Kuchnia-lazienka

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


3 komentarze


 1.  
  Kamil

  W sumie do niedawna nie widziałem o co chodzi z tymi farbami typu Kuchnia Łazienka. Zapoznałem się z tematem i kupiłem właśnie tę Śnieżkę. U mnie dużo było problemów na ścianach związanych z wilgocią nieustannie unoszącą się w łazience. Pomalowałem przed świętami. Farba od strony malarskiej okej, zobaczymy jak sobie da radę.
  •  
   Domagała

   Najpierw kupiłam tą farbę do kuchni jak zalali mnie sąsiedzi. Ale ponieważ świetnie spełnia swoją rolę i faktycznie chroni przed wilgocią, w sierpniu kupiłam ją też do łazienki. Nie znam się na technologiach, remontach itd, ale widzę, że ani w kuchni ani w łazience pleśni ani wilgoci wreszcie nie ma.
 2.  
  Domagała

  Najpierw kupiłam tą farbę do kuchni jak zalali mnie sąsiedzi. Ale ponieważ świetnie spełnia swoją rolę i faktycznie chroni przed wilgocią, w sierpniu kupiłam ją też do łazienki. Nie znam się na technologiach, remontach itd, ale widzę, że ani w kuchni ani w łazience pleśni ani wilgoci wreszcie nie ma.

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)