Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Fuga epoksydowa ATLAS Extra 035 szara

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Fuga epoksydowa ATLAS Extra 035 szara 2 kg
 
Producent: ATLAS
 
Klasyfikacja: fugi
 
Specyfikacja: opakowanie: 2 kg, szerokość spoin: 1-10 mm
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
4.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


niezwykle odporna spoina na wszelkie czynniki atmosferyczne i mechaniczne, możliwość stosowania w miejscach intensywnie użytkowanych

Minusy


zbyt wysoka cena


Fuga epoksydowa ATLAS Extra 035 szara to produkt przeznaczony do spoinowania ściennych i podłogowych płytek ceramicznych i kamiennych. Zaprawa z powodzeniem może być stosowana również w przypadku okładzin wykonanych z mozaiki szklanej, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Produkt jest niezwykle łatwy w aplikacji. Zalecany jest w szczególności do okładzin narażonych na zaplamienie i […]

0
Opublikowany 6 grudnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest fuga epoksydowa renomowanej, polskiej marki ATLAS, specjalizującej się w artykułach budowlanych. Model, który trafił dziś pod moją redakcyjną lupę pochodzi z linii Extra i oznaczony jest numerem 035. Fuga występuje w wielu wariantach odcieni – jednym z nich jest opisywany dzisiaj kolor szary. Zaprawa dystrybuowana jest w 2 kilogramowych wiaderkach. Przyjrzyjmy się bliżej, co produkt ATLAS ma nam do zaoferowania. Zaczynajmy recenzję!
 

Fuga epoksydowa ATLAS Extra 035 szara 2 kg

Fuga epoksydowa ATLAS Extra 035 szara to produkt przeznaczony do spoinowania ściennych i podłogowych płytek ceramicznych i kamiennych. Zaprawa z powodzeniem może być stosowana również w przypadku okładzin wykonanych z mozaiki szklanej, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Produkt jest niezwykle łatwy w aplikacji. Zalecany jest w szczególności do okładzin narażonych na zaplamienie i wymagających częstego mycia, tak więc świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach takich jak: sklepy, garaże, kotłownie, oczyszczalnie ścieków, obory, mleczarnie, myjnie itp. Z uwagi na właściwości wodoodporne fugi ATLAS, można ją również wykorzystać jako spoinę blatu kuchennego oraz spoinę płytek w łazience, kuchni, pralni czy też okładzin na tarasie, balkonie lub elewacji.

Jeśli chodzi o parametry techniczne recenzowanej fugi epoksydowej ATLAS Extra 035, jak już wyżej wspominałem dystrybuowana jest ona w 2 kilogramowych opakowaniach. Zaprawa ATLAS gwarantuje wysoką odporność na kwasy i czynniki biologiczne, a także na silne środki czyszczące i na działanie wysokich i niskich temperatur. Ponadto zaprawa do spoinowania ATLAS jest także odporna na ścieranie, zarysowania i spękania. Przy jej użyciu można wykonywać spoiny o szerokości mieszczącej się w przedziale od 1 do 10 milimetrów. ATLAS Extra 035 cechuje się bardzo wysoką wytrzymałością mechaniczną, zaś jego wyjątkowo twarda spoina świetnie sprawdzi się w miejscach intensywnie użytkowanych. Produkt osiąga pełną wytrzymałość po upływie doby.

 
Cenowo produkt ATLAS Extra 035 w kolorze szarym nie przedstawia się najlepiej – za recenzowane 2 kilogramowe opakowanie zaprawy zapłacimy kwotę 72 złotych. To niemal 3 krotnie większy koszt w porównaniu do 5 kilogramowych opakowań konkurencyjnych marek. Na korzyść produktu przemawia to, że w parze z wysoką ceną idzie również wysoka jakość zaprawy. Ocena ogólna – czwórka.
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

ATLAS-Extra-fuga

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)