Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Klej do styropianu Soudal 28A

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Soudal 28A
 
Producent: Soudal
 
Klasyfikacja: kleje do styropianu
 
Specyfikacja: opakowania - 1, 5, 15 kg, czas schnięcia otwartego - 15 min, czas wysychania całkowitego - doba, zużycie - do 1,5 kg na metr kwadratowy
 
Materiały Budowlane: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


łatwy w aplikacji klej o dobrych parametrach i wszechstronnych możliwościach zastosowania

Minusy


brak


Produkt Soudal 28A, jak już wyżej wspomniałem, sprzedawany jest w postaci masy gotowej do użycia. Co można powiedzieć o jej strukturze? Na pewno to, że jest ona wolna od sztucznych rozpuszczalników, jest niepalna i wolna od emisji szkodliwych dla środowiska związków lotnych. Klej jest niezwykle prosty w aplikacji – by sprawnie przeprowadzić remont przy jego […]

0
Opublikowany 28 sierpnia 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest klej przeznaczony do mocowania ociepleń ze styropianu renomowanej marki Soudal 28A. Produkt dystrybuowany jest jako masa gotowa do użycia, wolna od wszelkiego rodzaju rozpuszczalników, w wygodnych wariantach 1, 5 i 15 kilogramów. O tym, czym Soudal 28A wyróżnia się spośród tłumu konkurencyjnych produktów dowiecie się z tego właśnie wpisu. Zaczynajmy!
 

pobrane (1)

Produkt Soudal 28A, jak już wyżej wspomniałem, sprzedawany jest w postaci masy gotowej do użycia. Co można powiedzieć o jej strukturze? Na pewno to, że jest ona wolna od sztucznych rozpuszczalników, jest niepalna i wolna od emisji szkodliwych dla środowiska związków lotnych. Klej jest niezwykle prosty w aplikacji – by sprawnie przeprowadzić remont przy jego użyciu nie potrzeba praktycznie żadnej specjalistycznej wiedzy.

Soudal 28A swoje zastosowanie znajdzie w przypadku klejenia płyt i paneli styropianowych. Produkt charakteryzuje się bardzo wysoką siłą spajania materiałów. Czym wyróżnia się na tle konkurencji? Idealną przyczepnością do praktycznie każdego z powszechnie używanych surowców budowlanych. Z powodzeniem możemy go stosować na podłożach betonowych, tynkowych, kamiennych, wykonanych z płyt gipsowo-kartonowych, z drewna oraz z materiałów drewnopodobnych.

Co to oznacza w praktyce? Mówiąc w skrócie, otrzymujemy doskonały, wydajny klej umożliwiający wykonywanie ociepleń ze styropianu, mocowanie kasetonów czy paneli ściennych, a także montaż wszelkiego rodzaju ozdobnych listew wykończeniowych, gzymsów, sztukaterii, etc. Czas schnięcia otwartego recenzowanego produktu wynosi 15 minut, zaś całkowity czas wysychania mianowany jest na 24 godziny. Średnie zużycie kleju Soudal 28A to niewiele ponad 1 kilogram na metr kwadratowy.

 
Soudal 28A to produkt o wszechstronnych możliwościach zastosowania, doskonałych parametrach i co najważniejsze – w dobrej cenie! Za opakowanie 1 kilogramowe kleju zapłacimy kwotę nie przekraczającą 14 złotych. Większe warianty są o kilkanaście złotych droższe. Ocena ogólna – piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

klej Soudal 28A

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)