Pilarka ukośna Metabo KGS 254 M

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest pilarka ukośna marki Metabo – model o oznaczeniu KGS 254 M. Co oferuje to urządzenie (popularnie zwane kapówką)? Za chwile się dowiemy! Zaczynajmy!

Pilarka do cięcia kątowego i ukośnego Metabo KGS 254 M jest kompaktowym i imponująco lekkim urządzeniem. Stosować możemy je zarówno stacjonarnie, jak i w pełni mobilnie.  W głównej mierze produkt swoje przeznaczenie znajdzie w roli cięcia drewna, laminowanych paneli oraz tworzyw sztucznych. Urządzenie wyposażone zostało w obrotowy, wielofunkcyjny stół wykonany z ciśnieniowego odlewu aluminiowego. Z jego poziomu opertor dysponuje precyzyjną regulacją ustawień kątowych. Do dodatkowych udogodnień zaliczyć możemy przystawkę laserową, służącą do wyznaczania linii cięcia. Ponadto Metabo KGS 254 M posiada bezstopniowo rozsuwane poszerzenie stołu po obu stronach z zintegrowanym ogranicznikiem długości oraz wbudowane źródło światła rozjaśniające plac roboczy. Dodatkowo zastosowane przyłącze na wióry zapewnia czyste powietrze na stanowisku pracy.

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną opisywanego produktu to ukośnica Metabo charakteryzuje się głębokością cięcia pod kątem 45 stopni: 54 mm oraz głębokością cięcia pod kątem 90 stopni: 90 mm. Urządzenie wyposażono w silnik o mocy aż 2000 W, który zasilany jest standardowym napięciem elektrycznym 230 V. Prędkość obrotowa urządzenia mianowana jest na przedział 3900 – 5150 obr./min. Inne istotne parametry to: prędkość cięcia 68,5 m / s, szerokość cięcia pod kątem 45 mm: 80 mm, szerokość cięcia pod kątem 90 stopni: 305 mm, średnica tarczy – 254 mm. Produkt posiada 3 letnią gwarancję producenta.

i-metabo-kgs-254-m-102540400

Produkt wśród użytkowników recenzowany jest jako mistrzowsko wykonane narzędzie do zastosowań profesjonalnych. Jako wadę wymienia się jedynie brak opcji łagodnego startu – co stanowi dość wysokie obciążenie dla sieci i dla samej kapówki. Cenowo produkt przedstawia się bardzo korzystnie – kosztuje niewiele ponad 1000 złotych. Ocena ogólna – piątka z plusem!

piła stołowa metabo opinie cena

metabo piła stołowa opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „Metabo KGS254 M

No valid json found
Sorry, no video's found

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Komentarze 1

  1. Kamil says:

    Metabo to rzeczywiście solidna firma. Zresztą stoją za nią lata doświadczenia i zaufanie klientów. Tutaj alces.pl/metabo-elektronarzedzia-dla-profesjonalistow/ jest obszerny artykuł poświęcony tej marce, można więcej się dowiedzieć o niej i oferowanym przez firmę asortymencie. Każdemu majsterkowiczowi taka wiedza się przyda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje