Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Pilarka ukośna Metabo KGS 254 M

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Metabo KGS 254 M
 
Producent: Metabo
 
Klasyfikacja: pilarki ukośne
 
Specyfikacja: Moc: 1800 W Prędkość obr.: 3143 min-1 Napięcie zasilania: 230 V Głębokość cięcia: 90/47 mm Regulacja kąta: 47 ° Średnica tarczy: 254 mm Śr. otworu tarczy: 30 mm Regulacja pochylenia: 45 °
 
Materiały Budowlane:
 
Narzędzia Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


mistrzowska jakość wykonania, intuicyjna obsługa, możliwość profesjonalnego zastosowania

Minusy


brak opcji łagodnego startu


Pilarka do cięcia kątowego i ukośnego Metabo KGS 254 M jest kompaktowym i imponująco lekkim urządzeniem. Stosować możemy je zarówno stacjonarnie, jak i w pełni mobilnie.  W głównej mierze produkt swoje przeznaczenie znajdzie w roli cięcia drewna, laminowanych paneli oraz tworzyw sztucznych. Urządzenie wyposażone zostało w obrotowy, wielofunkcyjny stół wykonany z ciśnieniowego odlewu aluminiowego. Z […]

1
Opublikowany 15 lutego 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest pilarka ukośna marki Metabo – model o oznaczeniu KGS 254 M. Co oferuje to urządzenie (popularnie zwane kapówką)? Za chwile się dowiemy! Zaczynajmy!
 

Pilarka do cięcia kątowego i ukośnego Metabo KGS 254 M jest kompaktowym i imponująco lekkim urządzeniem. Stosować możemy je zarówno stacjonarnie, jak i w pełni mobilnie.  W głównej mierze produkt swoje przeznaczenie znajdzie w roli cięcia drewna, laminowanych paneli oraz tworzyw sztucznych. Urządzenie wyposażone zostało w obrotowy, wielofunkcyjny stół wykonany z ciśnieniowego odlewu aluminiowego. Z jego poziomu opertor dysponuje precyzyjną regulacją ustawień kątowych. Do dodatkowych udogodnień zaliczyć możemy przystawkę laserową, służącą do wyznaczania linii cięcia. Ponadto Metabo KGS 254 M posiada bezstopniowo rozsuwane poszerzenie stołu po obu stronach z zintegrowanym ogranicznikiem długości oraz wbudowane źródło światła rozjaśniające plac roboczy. Dodatkowo zastosowane przyłącze na wióry zapewnia czyste powietrze na stanowisku pracy.

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną opisywanego produktu to ukośnica Metabo charakteryzuje się głębokością cięcia pod kątem 45 stopni: 54 mm oraz głębokością cięcia pod kątem 90 stopni: 90 mm. Urządzenie wyposażono w silnik o mocy aż 2000 W, który zasilany jest standardowym napięciem elektrycznym 230 V. Prędkość obrotowa urządzenia mianowana jest na przedział 3900 – 5150 obr./min. Inne istotne parametry to: prędkość cięcia 68,5 m / s, szerokość cięcia pod kątem 45 mm: 80 mm, szerokość cięcia pod kątem 90 stopni: 305 mm, średnica tarczy – 254 mm. Produkt posiada 3 letnią gwarancję producenta.

i-metabo-kgs-254-m-102540400

 
Produkt wśród użytkowników recenzowany jest jako mistrzowsko wykonane narzędzie do zastosowań profesjonalnych. Jako wadę wymienia się jedynie brak opcji łagodnego startu – co stanowi dość wysokie obciążenie dla sieci i dla samej kapówki. Cenowo produkt przedstawia się bardzo korzystnie – kosztuje niewiele ponad 1000 złotych. Ocena ogólna – piątka z plusem!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

piła stołowa metabo opinie cena

metabo piła stołowa opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Metabo KGS254 M

+ Slide
- Slide
    No valid json found

  • Sorry, no video’s found

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    Kamil

    Metabo to rzeczywiście solidna firma. Zresztą stoją za nią lata doświadczenia i zaufanie klientów. Tutaj alces.pl/metabo-elektronarzedzia-dla-profesjonalistow/ jest obszerny artykuł poświęcony tej marce, można więcej się dowiedzieć o niej i oferowanym przez firmę asortymencie. Każdemu majsterkowiczowi taka wiedza się przyda.

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)