Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Zaprawa klejowa do zatapiania siatki KREISEL Styrlep 25 kg

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Zaprawa klejowa do zatapiania siatki KREISEL Styrlep 25 kg
 
Producent: KREISEL
 
Klasyfikacja: zaprawy klejowe, chemia budowlana, termoizolacja
 
Specyfikacja: opakowanie - 25kg, zużycie - 4kg/m2
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
9 wszystkich głosów

 

Plusy


cena, uniwersalność, wszechstronność stosowania

Minusy


brak


Klej ten przeznaczony jest do wykonywania warstwy zbrojonej w systemach ociepleń przy użyciu tkaniny szklanej. Należy stosować go głównie na podłożach styropianowych. Świetnie zdaje swój rezultat także w przypadku mocowania płyt styropianowych do powierzchni ścian. W jego skład wchodzą sucha mieszanka wszelkiego rodzaju spoiw, wypełniacze mineralne oraz domieszki modyfikujące. Po rozrobieniu produktu z wodą otrzymujemy […]

0
Opublikowany 22 sierpnia 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest klej do zatapiania siatki firmy KREISEL z linii Styrlep dystrybuowany w workach o wadze 25 kilogramów.
 

kreisel klej do siatki

Klej ten przeznaczony jest do wykonywania warstwy zbrojonej w systemach ociepleń przy użyciu tkaniny szklanej. Należy stosować go głównie na podłożach styropianowych. Świetnie zdaje swój rezultat także w przypadku mocowania płyt styropianowych do powierzchni ścian. W jego skład wchodzą sucha mieszanka wszelkiego rodzaju spoiw, wypełniacze mineralne oraz domieszki modyfikujące. Po rozrobieniu produktu z wodą otrzymujemy zaprawę jednorodną w kolorze szarym, cechującą się wysoką wodo- i mrozoodpornością po stwardnieniu. Ponadto takowa warstwa jest paroprzepuszczalna i nie wchłania wody w swoją strukturę z zewnątrz.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne to waga opakowania zaprawy wynosi 25 kilogramów. Średnie zużycie produktu mianowane jest na wartość 4 kilogramów na metr kwadratowy. Maksymalna grubość stosowanej warstwy powinna wynosić nie więcej niż 5 milimetrów. Czas wysychania warstwy mianowany jest natomiast na okres 3 dni. Należałoby w tym wypadku także nadmienić, iż zaprawa klejowa Styrlep spełnia wszelkie wymogi z zakresu higieny radiacyjnej.

 
Cena zaprawy nie należy do wygórowanych i w markecie budowlanym Castorama znajdziemy ją w cenie 16 złotych i 98 groszy. W zamian za to otrzymujemy surowiec wysokiej jakości o wydłużonym okresie trwałości do 12 miesięcy. Ocena ogólna – szóstka!
 

Zapraszam do komentowania i własnej oceny produktu!

Zdjęcia

zaprawa-klejaco-zbrojaca-styrlep-220-kreisel

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)