Zaprawa klejowa do zatapiania siatki KREISEL Styrlep 25 kg

Opisywanym produktem jest klej do zatapiania siatki firmy KREISEL z linii Styrlep dystrybuowany w workach o wadze 25 kilogramów.

kreisel klej do siatki

Klej ten przeznaczony jest do wykonywania warstwy zbrojonej w systemach ociepleń przy użyciu tkaniny szklanej. Należy stosować go głównie na podłożach styropianowych. Świetnie zdaje swój rezultat także w przypadku mocowania płyt styropianowych do powierzchni ścian. W jego skład wchodzą sucha mieszanka wszelkiego rodzaju spoiw, wypełniacze mineralne oraz domieszki modyfikujące. Po rozrobieniu produktu z wodą otrzymujemy zaprawę jednorodną w kolorze szarym, cechującą się wysoką wodo- i mrozoodpornością po stwardnieniu. Ponadto takowa warstwa jest paroprzepuszczalna i nie wchłania wody w swoją strukturę z zewnątrz.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne to waga opakowania zaprawy wynosi 25 kilogramów. Średnie zużycie produktu mianowane jest na wartość 4 kilogramów na metr kwadratowy. Maksymalna grubość stosowanej warstwy powinna wynosić nie więcej niż 5 milimetrów. Czas wysychania warstwy mianowany jest natomiast na okres 3 dni. Należałoby w tym wypadku także nadmienić, iż zaprawa klejowa Styrlep spełnia wszelkie wymogi z zakresu higieny radiacyjnej.

Cena zaprawy nie należy do wygórowanych i w markecie budowlanym Castorama znajdziemy ją w cenie 16 złotych i 98 groszy. W zamian za to otrzymujemy surowiec wysokiej jakości o wydłużonym okresie trwałości do 12 miesięcy. Ocena ogólna – szóstka!

Zapraszam do komentowania i własnej oceny produktu!


zaprawa-klejaco-zbrojaca-styrlep-220-kreisel

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl


aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje