Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Kabina prysznicowa z hydromasażem Kerra Maxi+ 150 prostokątna

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Kerra Maxi+ 150
 
Producent: Kerra
 
Klasyfikacja: kabiny prysznicowe
 
Specyfikacja: wymiary: 228x150x90 cm
 
Wyposażenie:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


duża kabina z hydromasażem, brodzik może pełnić rolę wanny, dużo udogodnień

Minusy


wysoka cena


Kabina prysznicowa Kerra Maxi+ 150 jest doskonałej jakości prostokątna kabina prysznicowa wykonana z hartowanego, grafitowego szkła o grubości 4 milimetrów. Przeznaczona jest w głównej mierze do instalacji w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych z wydzielonym pomieszczeniem kąpielowym. Produkt nie zda rezultatu w przypadku małych i średnich mieszkań z uwagi na swoje duże gabaryty. Kabina Kerra wyposażona jest w […]

1
Opublikowany 9 sierpnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest ekskluzywna, prostokątna kabina prysznicowa z hydromasażem marki Kerra. Opisywany model pochodzi z linii Maxi i oznaczony jest symbolem Maxi+ 150. Sprawdźmy co kryje w sobie ten bardzo atrakcyjny produkt. Zaczynajmy recenzję!
 

kerra maxi kabina prysznicowa

Kabina prysznicowa Kerra Maxi+ 150 jest doskonałej jakości prostokątna kabina prysznicowa wykonana z hartowanego, grafitowego szkła o grubości 4 milimetrów. Przeznaczona jest w głównej mierze do instalacji w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych z wydzielonym pomieszczeniem kąpielowym. Produkt nie zda rezultatu w przypadku małych i średnich mieszkań z uwagi na swoje duże gabaryty. Kabina Kerra wyposażona jest w wysoki brodzik z siedziskiem, sześć dysz do hydromasażu, wylewkę, radio, panel sterujący, półkę, oświetlenie i wentylator. Kerra Maxi+ na tle konkurencji wyróżnia się nowoczesnym wyglądem, wysokiej jakości materiałami użytymi do jej wytworzenia oraz dużą użytecznością. Kabina jest też niezwykle łatwa w utrzymaniu w czystości, a dodatkowo z uwagi na zastosowany w niej duży brodzik może pełnić rolę całkiem komfortowej wanny.

Warto powiedzieć kilka słów na temat aspektów technicznych recenzowanego produktu. Nowoczesny wygląd i wiele zastosowanych w niej udogodnień sprawia, że kabina Maxi+ nada naszej łazience dużej dozy luksusu. W kabinie wykorzystano sprawdzoną konstrukcję podwójnych skrzydeł przesuwnych. Poprawny montaż i całkowitą szczelność kabiny gwarantuje możliwość pełnej regulacji na profilach ściennych. Profile kabiny Kerra wykonane są z aluminium w satynowym wykończeniu. Produkt charakteryzuje się wymiarami 2,28 m x 150 x 90 cm.

 
Kabina prysznicowa Kerra Maxi+ 150 należy do grupy produktów ekskluzywnych, dlatego jej cena nie należy do niskich. Kwota, jaką musimy przeznaczyć na jej zakup to niespełna 2000 złotych. Jeżeli szukacie dużej kabiny do swojej łazienki i preferujecie nowoczesne rozwiązania, udogodnienia w postaci radia, nastrojowego oświetlenia czy hydromasażu, a także jesteście zwolennikami niebanalnego designu jest to kabina właśnie dla Was. Producent udziela na produkt 3 letniej gwarancji. Ocena ogólna – szóstka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Kerra-Maxi-plus

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    gregorin
    3.5

    Kabina prezentuje się bardzo ładnie, jestem ciekawe jak jest z jej funkcjonalnością. Ja przy wyborze kabiny prysznicowej skorzystałem z usług profesjonalnej firmy szklarskiej z Warszawy http://www.warglass.pl/

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)