Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Miska ustępowa Roca Gap A346477

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Roca Gap A346477
 
Producent: Roca
 
Klasyfikacja: miski WC
 
Specyfikacja: wymiary (mm) - 540 x 350, sposób montażu - stojący, wiszący (na stelażu)
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
13 wszystkich głosów

 

Plusy


przystępna cena, uniwersalne zastosowanie, wysoka jakość wykonania

Minusy


brak


Recenzowanym produktem jest miska ustępowa renomowanej firmy oferującej ceramikę łazienkową – Roca model Roca Gap o oznaczeniu A346477. Produkt został wykonany według projektu Antonia Bullo. pisywany model z serii Gap charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i prostym, aczkolwiek eleganckim wzornictwem. Na pochwałę zasługuje tu również cena produktu – kwotę 380 złotych uznać można za bardzo […]

1
Opublikowany 10 maja 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Recenzowanym produktem jest miska ustępowa renomowanej firmy oferującej ceramikę łazienkową – Roca model Roca Gap o oznaczeniu A346477. Produkt został wykonany według projektu Antonia Bullo.

i-roca-gap-a346477

O

pisywany model z serii Gap charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i prostym, aczkolwiek eleganckim wzornictwem. Na pochwałę zasługuje tu również cena produktu – kwotę 380 złotych uznać można za bardzo przystępną. Dodatkowym atutem opisywanej miski ustępowej Roca Gap jest jej uniwersalizm zastosowania – idealnie wkomponuje się ona w wystrój zarówno dużego salonu kąpielowego, jak również niewielkiej łazienki w kawalerce.

 
Miska ustępowa Roca Gap A346477 należy do rodzaju misek WC podwieszanych – montuje się ją na specjalnym stelażu. Produkt ma kształt prostokątny i wymiary 540 x 350 milimetrów. Z uwagi na jej ciekawy design, uniwersalność i wysoką jakość wykonania daję jej maksymalną ocenę – szóstkę!
 

Zdjęcia

roca gap opinie cena miska ustępowa wc podwieszana miska ustepowa wc podwieszane miska półokrągła, miska kwadratowa

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    kamila

    Miska wygląda okej, zamierzam ją wkrótce kupić. Nie widziałem negatywnych opinii w internecie. Bardzo podoba mi się idea powłoki Maxi Clean, no i w związku z nią mam pytanie, czy to w ogóle działa? Ponoć nie można czyścić takiej ceramiki mocnymi detergentami by nie uszkodzić powłoki. Ma jakiś posiadacz podobnego produktu zdanie na ten temat?

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)