1
Opublikowany 22 września 2017 autor Ania i Marcin w Blog
 
 

Współpraca przy tworzeniu bloga

współpraca tworzenie bloga
współpraca tworzenie bloga

Nawiąże współpracę z osobami, które pragną rozpocząć swoją przygodę z blogowaniem czy vlogowaniem w tematyce budownictwo, wnętrza, wyposażenie etc. Jestem otwarty na wszystkie pomysły i propozycje z waszej strony. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.

W dzisiejszych czasach trudno jest startować od zera i wybić się w dżungli jaką jest Internet. Chciałbym zaoferować kilka wariantów współpracy.

Rozpoczynasz budowę lub remont domu czy mieszkania ?

Mogę zaoferować Ci miejsce na Twój blog / dziennik budowy. Wygospodaruje dla Ciebie osobną kategorię w której będziesz mógł/mogła publikować wpisy przedstawiające postęp prac i ich opis.
Przykład takiej współpracy: Dziennik budowy Agnieszki i Zbyszka .
 

Artykuły i recenzje na zlecenie

Zapraszam do kontaktu również osoby piszące na zalecenie artykuły związane z określonymi tematami oraz recenzje materiałów budowlanych, sprzętów agd, rtv, testerów, recenzentów itp. również blogerów i vlogerów prowadzących już działalność blogową we własnym zakresie, chętnie opublikuje artykuły z osadzonymi filmami ich twórców (przykład takiej współpracy Youtuber Inspektor House).

Przykład współpracy z Joanną, która porusza w swoich artykułach tematy aranżacji wnętrz, oraz Jarosław, który porusza tematy bardziej techniczne i recenzje. Niektóre artykuły Jarka były przedrukowywane w gazetach tradycyjnych.

Firmy wykonawcze budowano remontowe itp…

Zapraszam do współpracy firmy wykonawcze budowa remont, wnętrza , ogrodnictwo i inne usługi pokrewne.
Które chciały by przedstawić swoje prace na łamach naszego bloga w zamian za promocję swojej działalności. Chętnie opublikujemy zdjęcia z pracz opisem typu: krok po kroku, zrób to sam, diy, poradniki itp.


 

Zarabianie na blogu

rozważam różne formy finansowania naszej współpracy.  Jeżeli jesteś zainteresowany /a współpracą chętnie przedstawię ci w prywatnej wiadomości email.

Kwestie techniczne

Wszelkie kwestie techniczne, opłaty za serwer itp zostają po mojej stronie, pomogę we wszystkim, wprowadzę we wszystkie zagadnienia związane z obsługą administracyjną serwisu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu lub bezpośrednio poprzez e-mail: 123budujemy.pl@gmail.com , na pewno wspólnie przeanalizujemy możliwości naszej współpracy.

 


Ania i Marcin

 
Autor Bloga 123budujemy.pl