Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Aerator Black & Decker GD300

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Black & Decker GD300
 
Producent: Black & Decker
 
Klasyfikacja: aeratory
 
Specyfikacja: moc - 600 W, szerokość pola pracy - 30 cm, pojemność zbiornika - 30 l
 
Maszyny:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


prostota obsługi, dobry stosunek jakość/cena

Minusy


zbyt mała pojemność zbiornika na zgrabioną trawę i chwasty


Aerator Black & Decker GD300 to urządzenie dedykowane do prac w ogrodach o średniej wielkości. Narzędzie wyposażone zostało w silnik o przyzwoitej mocy 600 W. W zależności od lokalizacji aerator GD300 występuje w dwóch wersjach – zasilanej elektrycznie (Wielka Brytania) oraz zasilanej spalinowo (reszta krajów). Co do wersji elektrycznej należałoby wspomnieć o wyposażeniu jej w […]

0
Opublikowany 17 lipca 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest aerator jednej z wiodących marek narzędzi i sprzętu do domu i ogrodu Black & Decker. Model, któremu poświęcony jest dzisiejszy wpis oznaczono jako GD300. Cóż więc może kryć się pod tym zdawkowym symbolem? Za chwilę się wszystkiego dowiecie!
 

Aerator Black & Decker GD300 to urządzenie dedykowane do prac w ogrodach o średniej wielkości. Narzędzie wyposażone zostało w silnik o przyzwoitej mocy 600 W. W zależności od lokalizacji aerator GD300 występuje w dwóch wersjach – zasilanej elektrycznie (Wielka Brytania) oraz zasilanej spalinowo (reszta krajów). Co do wersji elektrycznej należałoby wspomnieć o wyposażeniu jej w 10 metrowy przewód zasilający oraz specjalny zaczep do mocowania przedłużacza.

escarificador-black-decker-gd300-qs-3053648___GD300

Jak przystało na produkty marki Black & Decker, również opisywany aerator charakteryzuje się stonowanym czarno-czerwonym wzornictwem oraz idealnie spasowaną obudową wykonaną z tworzywa sztucznego o wysokiej odporności na uszkodzenia. Oprócz tego GD300 jest urządzeniem o bardzo kompaktowych rozmiarach i waży niespełna 7 kilogramów.

Jeśli chodzi o stronę techniczną opisywanego aeratora Black & Decker GD300, producent zdecydował się wykorzystać metalowe kolce jako mechanizm urządzenia oraz zastosował w nim walec tylny. Stopnie regulacji cięcia ustawiane są centralnie, zaś zakres jego wysokości odpowiada trzem trybom – 2, 3 oraz 8 milimetrów. Co do udogodnień i mechanizmów zabezpieczających zastosowanych w recenzowanym narzędziu na szczególną uwagę zasługują włącznik z blokadą oraz 30 litrowy zbiornik na zgrabioną trawę i chwasty – załączony w standardowym wyposażeniu.

 
Aerator Black & Decker GD300 z pewnością nie należy do urządzeń za które zapłacimy krocie. Stosunek jakości do ceny został idealnie zachowany. Najtańsza znaleziona przeze mnie oferta to 326 złotych w serwisie Ceneo.pl. Użytkownicy szczególnie cenią recenzowany wertykulator za łatwość obsługi oraz wydajność. Za wadę postrzegana jest z kolei zbyt mała pojemność zbiornika na zgrabione odpady – konsekwencją tego jest konieczność częstego przerywania pracy w celu jego opróżnienia. Ocena ogólna – piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

1959367_GD300_2 pol_pl_BLACK-DECKER-Areator-GD300-QS-6957_4

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Black&Decker


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)