Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Sterownik nawadniania GARDENA EasyControl

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: GARDENA EasyControl
 
Producent: GARDENA
 
Klasyfikacja: sterownik nawadniania ogrodu, narzędzia ogrodnicze
 
Specyfikacja: zasilanie akumulatorem alkalicznym 9V
 
Ogród:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


pełen komfort nawadniania ogrodu nawet pod nieobecność domowników

Minusy


brak załączonego akumulatora w zestawie


Sterownik nawadniania ogrodu GARDENA EasyControl to niewielkie elektroniczne urządzenie mające na celu odciążenie nas w ogrodniczych pracach nawadniających. Sprzęt ten charakteryzuje się ogromem możliwości zastosowania. Do najbardziej istotnych zaliczyć można sterowanie pracą przenośnych zraszaczy, systemów nawadniania kropelkowego czy systemów zraszaczy wynurzalnych. Wystarczy podłączyć urządzenie bezpośrednio do kranu, a resztą nie musimy już się martwić. Dodatkowo w […]

0
Opublikowany 18 lipca 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym opisywanym produktem jest elektroniczny sterownik nawadniania EasyControl renomowanej marki sprzętu ogrodniczego GARDENA. To niewielkie urządzenie kryje w sobie szereg wielkich możliwości. O tym, jakie korzyści niesie za sobą korzystanie z recenzowanego sterownika GARDENA EasyControl dowiecie się z tej recenzji. Zaczynajmy!
 

Sterownik nawadniania ogrodu GARDENA EasyControl to niewielkie elektroniczne urządzenie mające na celu odciążenie nas w ogrodniczych pracach nawadniających. Sprzęt ten charakteryzuje się ogromem możliwości zastosowania. Do najbardziej istotnych zaliczyć można sterowanie pracą przenośnych zraszaczy, systemów nawadniania kropelkowego czy systemów zraszaczy wynurzalnych. Wystarczy podłączyć urządzenie bezpośrednio do kranu, a resztą nie musimy już się martwić. Dodatkowo w pełni komfortowy panel sterujący pozwala na zaprogramowanie nawadniania praktycznie w dowolny sposób. Nie musimy przejmować się już kto podleje ogród gdy będziemy w pracy czy na wakacjach. Wystarczy, że przed wyjściem zdejmiemy element sterujący urządzenia i zaprogramujemy dogodną dla nas funkcję.

Samo programowanie nie wymaga od nas jakichś szczególnych umiejętności – GARDENA EasyControl został wykonany niezwykle intuicyjnie. Wyposażony został w cztery przyciski do których przypisano takie funkcje jak czas trwania nawadniania, ich częstotliwość, jego początek oraz przycisk zatwierdzający OK. Ponadto mamy do dyspozycji czytelny wyświetlacz pokazujący takie informacje jak niski stan naładowania baterii, a także – po wyposażeniu urządzenia w dodatkowe przyłącza – stan wilgotności gleby oraz funkcję Eco oszczędzającą wodę w przypadku niespodziewanych opadów atmosferycznych. Wszystko to zgodnie z zaprogramowanymi danymi automatycznie realizuje program nawadniania ogrodu. Jeżeli chodzi o inne aspekty techniczne recenzowanego produktu możemy powiedzieć o czasie pracy sterownika wynoszącym około roku. Urządzenie zasilane jest baterią alkaliczną 9V, która niestety nie stanowi wyposażenia standardowego sterownika.

 

sterownik-nawadniania-easycontrol-5e4caeb6 sterownik-nawadniania-easycontrol-4d02ba75

 

 

 
Sterownik nawadniania GARDENA EasyControl to produkt nie tylko bardzo pomocny w pracach ogrodniczych, ale również niezwykle tani w zakupie i eksploatacji. Koszt jaki poniesiemy decydując się na kupno urządzenia oscyluje w okolicach 120 złotych. Ocena ogólna – piątka z plusem!

 

 

Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Źródła: GrafikaGoogle, GARDENA

Zdjęcia

sterownik-nawadniania-easycontrol-565f4622 sterownik-nawadniania-easycontrol-7ab9cab6

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy


 zobacz pozostałe Zobacz też filmy naszego autorstwa .

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)