Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Zagęszczarka wibracyjna HONDA Bully 90

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: HONDA Bully 90
 
Producent: HONDA
 
Klasyfikacja: zagęszczarki
 
Specyfikacja: Model - Bully 90, Typ - zagęszczarka płytowa, Waga - 90 kg, Siła wymuszająca - 18 kN, Częstotliwość wibracji - 102 Hz, Wydajność - 650 - 750 m2 / h Wymiary płyty - 595 x 500 mm, Silnik - GX 160, Typ silnika - c
 
Maszyny:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


wydajność, niezawodność, małe zużycie paliwa. duża moc, odpowiednie wymiary

Minusy


cena


Poprzez zastosowanie w maszynie płyty poliuretanowej posiada ona możliwość zagęszczania kostki brukowej. Płyta ta posiada wymiary 595 x 500 milimetrów. Zagęszczarka HONDA Bully 90 doskonale sprawdzi się także przy zagęszczaniu asfaltu – umożliwia to wykorzystanie w jej konstrukcji zbiornika na wodę. Jeśli chodzi o aspekty techniczno-konstrukcyjne to opisywany produkt jak już wcześniej wspomniałem wykonany jest […]

0
Opublikowany 13 lipca 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest zagęszczarka wibracyjna marki HONDA model Bully 90. Produkt cechuje uniwersalność zastosowania – świetnie sprawdzi się przy zagęszczaniu piasku, żwiru i innych tym podobnych gruntów niespoistych podczas prac budowlanych.
 

1_951fc50a71bfb58d3adf4b4f3e0f3919Poprzez zastosowanie w maszynie płyty poliuretanowej posiada ona możliwość zagęszczania kostki brukowej. Płyta ta posiada wymiary 595 x 500 milimetrów. Zagęszczarka HONDA Bully 90 doskonale sprawdzi się także przy zagęszczaniu asfaltu – umożliwia to wykorzystanie w jej konstrukcji zbiornika na wodę. Jeśli chodzi o aspekty techniczno-konstrukcyjne to opisywany produkt jak już wcześniej wspomniałem wykonany jest w technologii płytowej i do swej pracy wykorzystuje wibracje. Zagęszczarka jest maszyną dosyć ciężką – przez co również dość trudną w przemieszczaniu – waży nieco ponad 90 kilogramów. Jej wydajność mianowana jest w przedziale 650 – 750 m2/h. Siła wymuszająca drgania posiada zaś wartość 18kN. Same wibracje z kolei pojawiają się z częstotliwością 102 Hz.

W urządzeniu zastosowano silnik GX160 typu “c”. 

 

 
W opiniach użytkowników zagęszczarki HONDA Bully 90 maszyna ta cechowana jest jako wręcz idealna. Do jej atutów wymieniane są między innymi bardzo dobra moc, dzięki czemu ubijanie nią terenu nie zajmuje dużo czasu. Praca maszyną nie jest męcząca – zagęszczarka jest całkiem prosta w prowadzeniu. HONDA Bully 90 jest urządzeniem naprawdę niezawodnym – ponadto łatwo się je uruchamia – słowem czego chcieć więcej? Może tylko nieco niższej ceny – ale wiadomo, że produkt z tego segmentu nie będzie należał do tanich. Koszt jaki poniesiemy decydując się na zakup zagęszczarki HONDA Bully 90 oscyluje w granicach 4600 złotych. Ocena ogólna – piątka z plusem.
 
 

Zdjęcia

zagęszczarka ubijarka bully 90

honda bully 90 ubijarka

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “zagęszczarka honda bully 90

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)