Zagęszczarka wibracyjna HONDA Bully 90

Opisywanym produktem jest zagęszczarka wibracyjna marki HONDA model Bully 90. Produkt cechuje uniwersalność zastosowania – świetnie sprawdzi się przy zagęszczaniu piasku, żwiru i innych tym podobnych gruntów niespoistych podczas prac budowlanych.

1_951fc50a71bfb58d3adf4b4f3e0f3919Poprzez zastosowanie w maszynie płyty poliuretanowej posiada ona możliwość zagęszczania kostki brukowej. Płyta ta posiada wymiary 595 x 500 milimetrów. Zagęszczarka HONDA Bully 90 doskonale sprawdzi się także przy zagęszczaniu asfaltu – umożliwia to wykorzystanie w jej konstrukcji zbiornika na wodę. Jeśli chodzi o aspekty techniczno-konstrukcyjne to opisywany produkt jak już wcześniej wspomniałem wykonany jest w technologii płytowej i do swej pracy wykorzystuje wibracje. Zagęszczarka jest maszyną dosyć ciężką – przez co również dość trudną w przemieszczaniu – waży nieco ponad 90 kilogramów. Jej wydajność mianowana jest w przedziale 650 – 750 m2/h. Siła wymuszająca drgania posiada zaś wartość 18kN. Same wibracje z kolei pojawiają się z częstotliwością 102 Hz.

W urządzeniu zastosowano silnik GX160 typu „c”. 

 

W opiniach użytkowników zagęszczarki HONDA Bully 90 maszyna ta cechowana jest jako wręcz idealna. Do jej atutów wymieniane są między innymi bardzo dobra moc, dzięki czemu ubijanie nią terenu nie zajmuje dużo czasu. Praca maszyną nie jest męcząca – zagęszczarka jest całkiem prosta w prowadzeniu. HONDA Bully 90 jest urządzeniem naprawdę niezawodnym – ponadto łatwo się je uruchamia – słowem czego chcieć więcej? Może tylko nieco niższej ceny – ale wiadomo, że produkt z tego segmentu nie będzie należał do tanich. Koszt jaki poniesiemy decydując się na zakup zagęszczarki HONDA Bully 90 oscyluje w granicach 4600 złotych. Ocena ogólna – piątka z plusem.


zagęszczarka ubijarka bully 90

honda bully 90 ubijarka

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „zagęszczarka honda bully 90

Zagęszczarka Bully 90 Honda
Zagęszczarka Bully 90 Honda
Zagęszczarka -Honda
Zagęszczarka -Honda

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje