Bloczki silikatowe n8 sylikaty

Przede wszystkim warto wspomnieć że silikaty bardzo dobrze sprawdzają się w ogólnym systemie budowniczym. Przede wszystkim samo wykonanie ścianki działowej, nie jest rzeczą szczególnie trudną, zwłaszcza że taki materiał może nam też służyć do zabudowy poszczególnych wnęk.

Silikaty czyli wyroby wapienno-piaskowe (wapienno-krzemowe) są produkowane wyłącznie z naturalnych surowcówtakich jak piasek (90%), wapno (7%) oraz woda (3%).

silikaty opinieSilikaty cechują się jeszcze gładką powierzchnią która przyczynia się bezpośrednio do przyklejania się do ścian całej glazury. Jeśli stosujemy silikaty na ścianach to tym bardziej nie musimy się obawiać, że z danej ściany będzie słychać jakiś ogólny hałas. Przede wszystkim liczy się dobra izolacyjność akustyczna, przez co żaden wrażliwy dźwięk do nas nie dociera. Kolejną zaletą silikatów jest również bardzo niski współczynnik emisji promieniotwórczej który pojawia się we wszystkich podobnych materiałach budowlanych. Na szczęście nie jest to żadne zagrożenie dla człowieka, ponieważ emisja jest niska. Materiał jest też odporny na działanie mrozu co jednoznacznie można stwierdzić, przeprowadzając testy samego materiału, już sam wynik będzie potwierdzeniem tego że silikaty N8 są w stanie wytrzymać każdą temperaturę, łącznie z ujemnymi. Silikaty są też materiałem, który przyczynia się przede wszystkim do ocieplenia całego domu, ponieważ jest to energooszczędny, to jest on w stanie uwolnić energię, powoli co sprawia ze nawet w chłodne dni, w naszym domu jest ciepło. Materiału nie trzeba nawet tynkować, możemy go wykorzystać w pełni, i nie martwić się innymi rzeczami, liczy się przede wszystkim nasz wybór.

Natura i zdrowie

 Warto zaznaczyć także że sam materiał jest stosunkowo ciężki, ale mimo to doskonale spisuje się w warunkach domowych. Wyższa odporność na ściskanie, oraz inne siły, daje nam wrażenie że naprawdę mamy do czynienia z odpowiednim wyrobem, który przede wszystkim posiada wszystkie certyfikaty, zgodne z  unijnymi dyrektywami, przez co mamy do czynienia ze sprawdzonym sposobem, który sprawia że budowanie przyjmuje całkiem inny wymiar. Silikat to doskonały materiał do wznoszenia cienkich ścianek działowych, które dają nam przede wszystkim doskonałą skuteczność akustyki w pomieszczeniach. Jednym słowem jest to materiał na który warto postawić.

Silikaty mają najwyższą wytrzymałość na ściskanie spośród materiałów budowlanych wykorzystywanych do wznoszenia ścian murowanych

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje