Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Dekoral POLINAK Kolor

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Dekoral POLINAK Kolor
 
Producent: Dekoral
 
Klasyfikacja: emulsje, farby
 
Specyfikacja: wydajność: 13 m2/l, opakowania: 2,5 , 4 l
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


dobra wydajność, dobry stosunek jakości do ceny

Minusy


brak


Akrylowa farba emulsyjna Dekoral POLINAK Kolor  przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych. Charakteryzuje się ponadprzeciętną wydajnością i zapewnia wysoką trwałość nakładanych kolorów. Ponadto farby POLINAK spełniają wszelkie normy ekologiczne i umożliwiają prawidłowe oddychanie powierzchni ścian. Farby Dekoral POLINAK Kolor występują w szerokiej gamie obejmującej 26 najbardziej popularnych odcieni. Nadają malowanym […]

0
Opublikowany 17 grudnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest akrylowa farba emulsyjna Dekoral POLINAK Kolor dystrybuowana w opakowaniach 2,5 oraz 4 litry. Producent reklamuje ją jako środek niezwykle wydajny o  ponadprzeciętnych właściwościach. Czy tak też jest w rzeczywistości? Za chwilę się o tym przekonamy. Zaczynajmy!
 

Akrylowa farba emulsyjna Dekoral POLINAK Kolor  przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych. Charakteryzuje się ponadprzeciętną wydajnością i zapewnia wysoką trwałość nakładanych kolorów. Ponadto farby POLINAK spełniają wszelkie normy ekologiczne i umożliwiają prawidłowe oddychanie powierzchni ścian.

Farby Dekoral POLINAK Kolor występują w szerokiej gamie obejmującej 26 najbardziej popularnych odcieni. Nadają malowanym ścianom matowego efektu dekoracyjnego. Emulsję aplikować można zarówno ręcznie przy użyciu pędzla lub wałka, jak i mechanicznie metodą natryskową. Minimalną ilością warstw farby konieczną dla uzyskania pożądanego efektu są dwie warstwy, przy czym tą drugą nanosić na powierzchnię można już po upływie dwóch godzin. Całkowita wydajność farby przy jednej aplikowanej warstwie wynosi 13 metrów kwadratowych na litr emulsji w zależności od chłonności podłoża i intensywności koloru.

Przed przystąpieniem do malowania zaleca się usunąć z powierzchni wszelkie pozostałości po farbach klejowych i zmyć całość wodą. Powierzchnia przeznaczona do malowania powinna być czysta, sucha, odpylona, bez spękań. Przed użyciem farbę należy dokładnie wymieszać. Emulsje Dekoral POLINAK Kolor są wodorozcieńczalne. Po zakończeniu prac malarskich narzędzia należy umyć wodą, a pomieszczenie malowane wietrzyć aż do zaniku charakterystycznego zapachu farby.

 
Cenowo farby Dekoral POLINAK Kolor prezentują się bardzo atrakcyjnie. Za recenzowany 4 litrowy wariant zapłacimy kwotę nieprzekraczającą 40 złotych. Przy tak wysokiej jakości uważam, że jest to cena w pełni adekwatna do oferowanych przezeń możliwości. Ocena ogólna – piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Dekoral


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)