Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Farba lateksowa do ścian i sufitów DULUX KUCHNIA I ŁAZIENKA

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Farba lateksowa do ścian i sufitów DULUX KUCHNIA I ŁAZIENKA krem kakaowy 2,5L
 
Producent: DULUX
 
Klasyfikacja: farby, emulsje
 
Specyfikacja: opakowanie: 2,5l, wydajność: 14m2/l
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


dobra wydajność, ciekawy efekt dekoracyjny

Minusy


brak


Farba lateksowa marki DULUX  z linii KUCHNIA I ŁAZIENKA znajdzie swoje zastosowanie podczas malowania powierzchni ścian i sufitów, w pomieszczeniach domowych, które narażone są na działanie czynników powodujących zabrudzenia. Można wykonywać nią ochronno-dekoracyjne prace malarskie na drewnianych i drewnopochodnych elementach, a także ścianach i sufitach wykonanych z tynków cementowych i płyt gipsowo-kartonowych. Produkt nadaje się wyłącznie do stosowania […]

0
Opublikowany 21 grudnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest farba lateksowa marki DULUX z linii KUCHNIA I ŁAZIENKA przeznaczona do malowania powierzchni ścian i sufitów. Opisywany wariant to puszka o pojemności 2,5 litra w kolorze krem kakaowy. Sprawdźmy czym recenzowana emulsja wyróżnia się na tle konkurencji. Zaczynajmy!
 

farba-lateksowa-do-scian-i-sufitow-kuchnia-i-lazienka-dulux-opinie

Farba lateksowa marki DULUX  z linii KUCHNIA I ŁAZIENKA znajdzie swoje zastosowanie podczas malowania powierzchni ścian i sufitów, w pomieszczeniach domowych, które narażone są na działanie czynników powodujących zabrudzenia. Można wykonywać nią ochronno-dekoracyjne prace malarskie na drewnianych i drewnopochodnych elementach, a także ścianach i sufitach wykonanych z tynków cementowych i płyt gipsowo-kartonowych. Produkt nadaje się wyłącznie do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

Jeśli chodzi o właściwości recenzowanego produktu DULUX KUCHNIA I ŁAZIENKA jest farbą o satynowym efekcie dekoracyjnym. Zaleca się aplikować ją ręcznie przy użyciu pędzla lub wałka – nie ma możliwości nakładania jej metodą natryskową. Przed przystąpieniem do malowania należy dokładnie oczyścić, a następnie zagruntować powierzchnię. farba-lateksowa-do-scian-i-sufitow-kuchnia-i-lazienka-dulux-kolory-opinie-cenaFarba DULUX charakteryzuje się wydajnością na poziomie do 14 metrów kwadratowych na jeden litr farby. Dla uzyskania pożądanego efektu dekoracyjnego zaleca się zastosowanie 2 warstw. Farba DULUX od konkurencji odróżnia się tym, że pomalowane nią ściany można myć i szorować, są one odporne na tłuszcz oraz wilgoć, a sama emulsja nie chlapie i jest łatwa w rozprowadzaniu. Produkt jest również niezwykle przyjazny dla środowiska. Jako rozcieńczalnika można używać wody. Do powtórnego malowania przystąpić możemy po upływie 2 godzin. Całkowity czas schnięcia nowo malowanej powłoki również wynosi tylko 4 godziny – zasługuje to na duży plus.

 
Cenowo produkt prezentuje się bez rewelacji – za recenzowany wariant zapłacimy niewiele ponad 50 złotych. W sprzedaży dostępne są też większe warianty objętościowe. Farba DULUX KUCHNIA I ŁAZIENKA rekomendowana jest przez fachowców, głównie z uwagi na jej łatwość aplikacji i ciekawe walory estetyczne. Ocena ogólna – piątka z plusem. 
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

DULUX-KUCHNIA-I-LAZIENKA-opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

 zobacz teżfilmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Dulux


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)