Zaprawa klejąca Mapei Super Adesilex P9

Opisywanym dzisiaj produktem jest zaprawa klejąca marki Mapei – jej oznaczenie to Super Adesilex P9 i zakupić możemy ją m.in. w kolorze szarym i opakowaniu 25kg (recenzowana wersja produktu). Zaprawa cechuje się dużym stopniem przyczepności. Nadaje się idealnie do klejenia płytek ceramicznych (a także mozaiki ceramicznej, płytek gresowych i kamienia naturalnego) zarówno w pionie, jak i w poziomie niezależnie od tego czy jest to na zewnątrz, czy wewnątrz budynku. Stosować na podłożu tradycyjnym, w przypadku dużej chłonności zagruntować preparatem Primer G.

Mapei Super Adesilex P9 jest naprawdę bardzo dobrą zaprawą klejącą. Ma wysoką elastyczność, ponadto jest mrozoodporna, co jest szczególnie pożądaną cechą przy klejeniu płytek na zewnątrz budynku (np. na balkonach czy tarasach). Jedyne zastrzeżenia może budzić dość wysoka cena (20 złotych), jak za produkt tego typu, jednak daje nam ona gwarancję naprawdę dobrej jakości produktu.

[dropcap]W[/dropcap]edług wielu opinii opisywana zaprawa cechuje się niezwykłą wytrzymałością, świetnie trzyma się podłoża, a także nie powoduje niepożądanego efektu osuwania się płytek. Gładkość jej struktury daje nam możliwość jak najdokładniejszego dociśnięcia klejonego elementu do podłoża. Sama zaprawa jest produktem o bardzo wysokiej jakości. Nie wiąże szybko i w porównaniu do innych zapraw możemy z powodzeniem stosować ją nawet do kilku godzin po rozrobieniu. Adesilex P9 jest więc bardzo dobrym klejem, który z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagającego kupca.

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje