0
Opublikowany 25 maja 2014 autor Brygida Wiechetek w wyposażenie
 
 

Jakie wykładziny dobrać do pokoju dziecięcego?

jaka wykładzina dla dzieci
jaka wykładzina dla dzieci

Urządzanie pokoju dziecięcego przynosi ze sobą mnóstwo przyjemności, ale jest też podyktowane obowiązkami.

Przede wszystkim każdy rodzic powinien do pokoików dziecięcych stosować możliwie jak najbardziej ekologiczne materiały. Mamy także na myśli wszelkiego rodzaju dywaniki podłogowe oraz wykładziny.

Wśród dywaników i wykładzin przydatnych w razie urządzania pokoi dziecięcych odnaleźć możemy różne modele oraz fasony. Nie wszystkie te elementy wyposażeniowe mają jednak w posiadaniu niezbędne atesty Polskiego Towarzystwa Higieny, dlatego wybierając wykładzinę do pokoju dziecka- warto sugerować się specyficznym oznakowaniem.

Dziś bez problemu dobrać możemy do pokoi dzieci wykładziny podyktowane chęcią dopasowania elementów wyposażenia do danej płci oraz zainteresowań.

 

jaki dywanik dla chłopca

Dla chłopczyka

 

Jeżeli chłopiec od najmłodszych lat każdą wolną chwilę spędza na boisku- można udekorować mu pokój za pomocą wykładziny imitującej animowany stadion, na którym bohaterowie z bajek oraz kreskówek grają w ulubioną grę.

 

 

Dla dziewczynkia

W pokojach dziewczęcych z pewnością sprawdzą się dywaniki i wykładziny w motywy kwiatowe i roślinne. Chodzi o to, aby było kolorowo, przyjemnie pastelowo, a jednocześnie z wyczuciem. Dziewczęta cenią także elementy wyposażenia pokoi w motywy tęczy oraz klasyczne formy geometryczne.

Wykładzina stosowana w dziecięcym pokoju powinna być od spodu podszyta grubą warstwą gumowego materiału, dzięki czemu nie będzie przepuszczała wilgoci i dłużej posłuży w naszym domu. Wykładziny o cienkiej warstwie zabezpieczającej szybko ulegają zniszczeniom i zmianom kolorystycznym.


Brygida Wiechetek

 
Agencja Reklamowa Baj Wiechetek Copywriter, Usługi copywriterskie, reklama w sieci, reklama hoteli i pensjonatów