Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Kabina prysznicowa z hydromasażem Durasan Mars Open 90

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Durasan Mars Open 90
 
Producent: Durasan
 
Klasyfikacja: kabiny prysznicowe
 
Specyfikacja: wymiary: 220x90x90 cm
 
Wyposażenie:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


kabina o dużych możliwościach w korzystnej cenie

Minusy


brak


Dzisiejszym recenzowanym produktem jest półokrągła kabina prysznicowa z hydromasażem marki Durasan. Opisywany model oznaczony jest jako Mars Open 90. Sprawdźmy, czy to dobry zakup! Kabina prysznicowa Durasan Mars Open 90 jest doskonałej jakości półokrągłą kabiną prysznicową wykonaną z hartowanego, bezbarwnego szkła o grubości 6 milimetrów. Przeznaczona jest w głównej mierze do instalacji w mieszkaniach średniej wielkości, […]

0
Opublikowany 8 października 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest półokrągła kabina prysznicowa z hydromasażem marki Durasan. Opisywany model oznaczony jest jako Mars Open 90. Sprawdźmy, czy to dobry zakup!

 

Durasan Mars Open kabina prysznicowa

Kabina prysznicowa Durasan Mars Open 90

jest doskonałej jakości półokrągłą kabiną prysznicową wykonaną z hartowanego, bezbarwnego szkła o grubości 6 milimetrów. Przeznaczona jest w głównej mierze do instalacji w mieszkaniach średniej wielkości, jednak nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań do jej montażu w niewielkich łazienkach czy w kawalerkach. Produkt nie zda rezultatu jedynie w przypadku architektury starego budownictwa (niskie pomieszczenia) z uwagi na swoją dużą 220 centymetrową wysokość. Wyposażona jest w wysoki brodzik z siedziskiem (w komplecie) i 3 dysze masażowe. Mars Open 90 charakteryzuje się aluminiowymi, satynowanymi elementami wzbogacającymi design, odpornymi na działanie w warunkach dużej wilgotności. Kabina jest też niezwykle łatwa w utrzymaniu w czystości.

Warto powiedzieć kilka słów na temat aspektów technicznych recenzowanego produktu. Poprawny montaż i całkowitą szczelność kabiny gwarantuje możliwość pełnej regulacji na profilach ściennych. Nowoczesny wygląd, wysokiej jakości materiały i duża użyteczność sprawiają, że kabina świetnie sprawdzi się w każdej łazience. W kabinie wykorzystano sprawdzoną konstrukcję podwójnych skrzydeł przesuwnych. Profile, jak wyżej wspomniałem, wykonane są z aluminium w satynowym wykończeniu. Produkt charakteryzuje się wymiarami 2,2 m x 90 x 90 cm.

 
Kabina prysznicowa Durasan Mars Open 90 należy do grupy produktów o bardzo korzystnej cenie. Możemy ją nabyć za kwotę niespełna 600 złotych. Jeżeli szukacie odpowiedniej kabiny do swojej łazienki i preferujecie rozwiązania o dużych możliwościach jest to kabina właśnie dla Was. Producent udziela na produkt 2 letniej gwarancji. Ocena ogólna – piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Durasan Mars Open 90

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)