Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Kabina prysznicowa z hydromasażem Durasan Mars Open 90

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Durasan Mars Open 90
 
Producent: Durasan
 
Klasyfikacja: kabiny prysznicowe
 
Specyfikacja: wymiary: 220x90x90 cm
 
Wyposażenie:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


kabina o dużych możliwościach w korzystnej cenie

Minusy


brak


Dzisiejszym recenzowanym produktem jest półokrągła kabina prysznicowa z hydromasażem marki Durasan. Opisywany model oznaczony jest jako Mars Open 90. Sprawdźmy, czy to dobry zakup! Kabina prysznicowa Durasan Mars Open 90 jest doskonałej jakości półokrągłą kabiną prysznicową wykonaną z hartowanego, bezbarwnego szkła o grubości 6 milimetrów. Przeznaczona jest w głównej mierze do instalacji w mieszkaniach średniej wielkości, […]

0
Opublikowany 8 października 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest półokrągła kabina prysznicowa z hydromasażem marki Durasan. Opisywany model oznaczony jest jako Mars Open 90. Sprawdźmy, czy to dobry zakup!

 

Kabina prysznicowa Durasan Mars Open 90

jest doskonałej jakości półokrągłą kabiną prysznicową wykonaną z hartowanego, bezbarwnego szkła o grubości 6 milimetrów. Przeznaczona jest w głównej mierze do instalacji w mieszkaniach średniej wielkości, jednak nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań do jej montażu w niewielkich łazienkach czy w kawalerkach. Produkt nie zda rezultatu jedynie w przypadku architektury starego budownictwa (niskie pomieszczenia) z uwagi na swoją dużą 220 centymetrową wysokość. Wyposażona jest w wysoki brodzik z siedziskiem (w komplecie) i 3 dysze masażowe. Mars Open 90 charakteryzuje się aluminiowymi, satynowanymi elementami wzbogacającymi design, odpornymi na działanie w warunkach dużej wilgotności. Kabina jest też niezwykle łatwa w utrzymaniu w czystości.

Warto powiedzieć kilka słów na temat aspektów technicznych recenzowanego produktu. Poprawny montaż i całkowitą szczelność kabiny gwarantuje możliwość pełnej regulacji na profilach ściennych. Nowoczesny wygląd, wysokiej jakości materiały i duża użyteczność sprawiają, że kabina świetnie sprawdzi się w każdej łazience. W kabinie wykorzystano sprawdzoną konstrukcję podwójnych skrzydeł przesuwnych. Profile, jak wyżej wspomniałem, wykonane są z aluminium w satynowym wykończeniu. Produkt charakteryzuje się wymiarami 2,2 m x 90 x 90 cm.

 
Kabina prysznicowa Durasan Mars Open 90 należy do grupy produktów o bardzo korzystnej cenie. Możemy ją nabyć za kwotę niespełna 600 złotych. Jeżeli szukacie odpowiedniej kabiny do swojej łazienki i preferujecie rozwiązania o dużych możliwościach jest to kabina właśnie dla Was. Producent udziela na produkt 2 letniej gwarancji. Ocena ogólna – piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)