Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Kabina prysznicowa Parma Round Dark z brodzikiem

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Durasan Parma Round Dark
 
Producent: Durasan
 
Klasyfikacja: kabiny prysznicowe
 
Specyfikacja: wymiary: 90x90x195 cm
 
Wyposażenie:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


kabina z brodzikiem, korzystna cena

Minusy


brak radia, hydromasażu, itp.


Kabina Parma Round Dark jest niewielką kabiną prysznicową o półokrągłym kształcie i wymiarach 90 x 90 x 195 cm. Produkt dystrybuowany jest wraz z dedykowanym doń brodzikiem. Model Parma Round Dark charakteryzuje się przyciemnianym wypełnieniem i podwójnymi rozsuwanymi drzwiami z obustronnym metalowym uchwytem. Kabina Durasan spełnia wszelkie atesty bezpieczeństwa. Warto powiedzieć kilka słów na temat […]

0
Opublikowany 14 kwietnia 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest kabina prysznicowa firmy Durasan. Jest to półokrągły model Parma Round Dark z brodzikiem.
 

kabina prysznicowa z brodzikiem Parma Round Dark opinie

Kabina Parma Round Dark jest niewielką kabiną prysznicową o półokrągłym kształcie i wymiarach 90 x 90 x 195 cm. Produkt dystrybuowany jest wraz z dedykowanym doń brodzikiem. Model Parma Round Dark charakteryzuje się przyciemnianym wypełnieniem i podwójnymi rozsuwanymi drzwiami z obustronnym metalowym uchwytem. Kabina Durasan spełnia wszelkie atesty bezpieczeństwa.

Warto powiedzieć kilka słów na temat aspektów technicznych recenzowanego produktu. Kabinę Durasan wyposażono w wysoki brodzik o białej tonacji kolorystycznej. Poprawny montaż i szczelność kabiny gwarantuje możliwość jej regulacji na profilach ściennych. Wypełnienie wykonanano z wysokiej jakości szkła o grubości 6 milimetrów. Podwójne drzwi pracują bardzo płynnie dzięki zastosowaniu w górnej i dolnej zawieszce łożyskowanych kółek. Kabina jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości. Aluminiowe profile i uchwyty kabiny Parma Round Dark są chromowane i wykończone na wysoki połysk.

 
Kabina prysznicowa Durasan to produkt w korzystnej cenie. Najniższa cena jaką udało mi się znaleźć to 968 złotych w markecie budowlanym Castorama. To idealna propozycja dla tych z Was, którzy poszukują atrakcyjnej kabiny wraz z brodzikiem. Producent udziela na produkt 2 letniej gwarancji. Ocena ogólna – piątka z plusem!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

kabina prysznicowa z brodzikiem opinie Parma Round Dark

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)