Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Stacja pogodowa TechniSat Meteo 1CE

 
TechniSat meteo stacja pogodowa
TechniSat meteo stacja pogodowa
TechniSat meteo stacja pogodowa

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: TechniSat Meteo 1CE
 
Producent: TechniSat
 
Klasyfikacja: wielofunkcyjne stacje pogodowe
 
Specyfikacja: zasilanie: 2 * bateria AAA, 3 * bateria AA;
 
Średnia cena (zł): 130
 
Sprzęt:
 
Nasza ocena
7.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


Pomiar temperatury na zewnątrz i wewnątrz
Pomiar ciśnienia
Prognozowanie pogody

Minusy


Brak pomiaru wiatru i opadów


Chyba każdy z nas lubi być na bieżąco z najświeższymi informacjami pogodowymi. Specjalnie z myślą o miłośnikach elektronicznych gadżetów, stworzone zostały wielofunkcyjne stacje pogodowe. My przyjrzymy się dziś bliżej jednemu z najbardziej popularnych modeli marki TechniSat, który jest zdecydowanym liderem na rynku tego typu urządzeń. Stacja ta od kilku lat bije prawdziwe rekordy popularności, pozostawiając […]

0
Opublikowany 17 marca 2017 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Chyba każdy z nas lubi być na bieżąco z najświeższymi informacjami pogodowymi. Specjalnie z myślą o miłośnikach elektronicznych gadżetów, stworzone zostały wielofunkcyjne stacje pogodowe. My przyjrzymy się dziś bliżej jednemu z najbardziej popularnych modeli marki TechniSat, który jest zdecydowanym liderem na rynku tego typu urządzeń. Stacja ta od kilku lat bije prawdziwe rekordy popularności, pozostawiając konkurencję daleko w tyle. Czy testowane przez nas urządzenie sprawdzi się w naszych rygorystycznych testach? Sprawdźmy to!

Stacja pogodowa TechniSat Meteo 1CE na pierwszy rzut oka przykuwa wzrok swoim nowatorskim wyglądem. Wyposażona została w duży, czytelny wyświetlacz o doskonałej rozdzielczości. Ekran jest podświetlony na niezwykle miły dla oka kolor niebieski. Z pewnością użytkownicy docenią niezwykle praktyczną funkcję, jaką jest możliwość powieszenia testowanego przez nas modelu na ścianie. Urządzenie odznacza się wyróżniającymi się na tle konkurencji walorami estetycznymi. Produkt posiada wykonaną z wysokiej jakości tworzyw sztucznych obudowę w kolorach srebrnym oraz czarnym, dzięki czemu będzie doskonale pasować do każdego wnętrza, zarówno utrzymanego w stylu nowoczesnym, jak i o bardziej tradycyjnym charakterze. Duże, czytelne przyciski ułatwiają sterowanie oraz programowanie stacji pogodowej, co z pewnością docenią osoby starsze praz posiadające problemy ze wzrokiem.

W celu uzyskania jak najdokładniejszych pomiarów stacja pogodowa wyposażona została w czujnik zewnętrzny, który należy zamontować na zewnętrznej ścianie budynku, w którym znajduje się główne urządzenie. To innowacyjne rozwiązanie umożliwia precyzyjne pomiary temperatury oraz wilgotności nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale również na zewnątrz. Stacja pogodowa TechniSat świetnie radzi sobie nawet w przypadku ekstremalnie niskich, zimowych temperatur, czy też letnich upałów, coraz częstszych w naszym klimacie. Urządzenie posiada również przydatną funkcję barometru, która z pewnością docenią meteopaci i osoby cierpiące na reumatyzm. Stacja pogodowa na podstawie uzyskanych pomiarów temperatury, wilgotności powietrza oraz ciśnienia atmosferycznego prognozuje pogodę na kilka dni do przodu z niesłychanie dużą precyzją.

Poza funkcjami związanymi typowo z prognozowaniem pogody, stacja pogodowa TechniSat sprawdzi się również jako niezwykle efektowny zegar. Jej sporych rozmiarów wyświetlacz pomieści również informacje odnośnie daty. Urządzenie posiada również funkcję budzika oraz timera, niezwykle przydatną np. w kuchni. Sygnały dźwiękowe, jakie wydaje stacja pogodowa w formie alarmów, charakteryzują się czystym dźwiękiem oraz satysfakcjonującą głośnością. Urządzenie pracuje na bateriach typu AAA bądź AA i charakteryzuje się niezwykle niskim poborem prądu, dzięki czemu jego czas pracy jest naprawdę długi. O dużej niezawodności urządzenia świadczy z pewnością gwarancja producenta, której udziela on na okres 24 miesięcy.

 

Zdjęcia

TechniSat meteo stacja pogodowa

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Ania i Marcin

 
Autor Bloga 123budujemy.pl


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)