Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Kociołek myśliwski z paleniskiem Activa 14 l

 
kociołek myśliwski opinie cena
kociołek myśliwski opinie cena
kociołek myśliwski opinie cena

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Kociołek myśliwski z paleniskiem ACTIVA 14 l
 
Producent: ACTIVA-GRILL
 
Klasyfikacja: grille ogrodowe
 
Specyfikacja: wymiary: 46x49x92,5 cm, waga: 8 kg
 
Ogród:
 
Nasza ocena
4.5


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


ciekawa alternatywa dla zwykłego grilla, wysoka jakość wykonania

Minusy


brak termometra


Kociołek myśliwski z paleniskiem marki ACTIVA o pojemności 14 litrów stanowi idealną alternatywę dla grilli ogrodowych. Urządzenie pozwala na gotowanie, duszenie mięs i przygotowywanie potraw jednogarnkowych na świeżym powietrzu. Wyposażone zostało w wyjmowany popielnik, który umożliwia szybkie czyszczenie kociołka, a także w wyjmowany garnek pozwalający na łatwe przygotowanie potraw. W wyposażeniu standardowym poza samym kociołkiem myśliwskim […]

0
Opublikowany 27 maja 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest kociołek myśliwski z paleniskiem firmy ACTIVA o pojemności 14 litrów. Nie jest to być może zbyt popularne urządzenie rekreacyjne tak jak grill, jednak podobnie jak on pozwala cieszyć się komfortem przygotowywania potraw na świeżym powietrzu – choć trochę innego typu. Właśnie za tą inność urządzenia warto przyjrzeć się bliżej oferowanym przez nie możliwościom. Zaczynajmy!
 

Kociołek myśliwski z paleniskiem marki ACTIVA o pojemności 14 litrów stanowi idealną alternatywę dla grilli ogrodowych. Urządzenie pozwala na gotowanie, duszenie mięs i przygotowywanie potraw jednogarnkowych na świeżym powietrzu. Wyposażone zostało w wyjmowany popielnik, który umożliwia szybkie czyszczenie kociołka, a także w wyjmowany garnek pozwalający na łatwe przygotowanie potraw.

W wyposażeniu standardowym poza samym kociołkiem myśliwskim ACTIVA znajdziemy także garnek oraz chochlę wykonane w całości ze stali nierdzewnej. Całość konstrukcji została wykonana z dbałością o wysoką jakość tak, by każdy detal zapewniał długą i trwałą eksploatację. Kociołek wyposażono także w bardzo przydatną pokrywę – szczególnie podczas wietrznych dni. Stabilność urządzeniu zapewnia stojak w postaci trójnoga. Całość konstrukcji ma czarny kolor – wyjątek stanowi czerwona pokrywa i wypolerowany srebrny kominek. Kociołek myśliwski ACTIVA charakteryzuje się wymiarami 46 x 49 x 92,5 centymetra (odpowiednio szerokość x głębokość x wysokość) i waży 8 kilogramów. Jedyny mankament może stanowić brak termometra przez co nie wiadomo jaka temperatura panuje wewnątrz kociołka podczas gotowania.

 
Cenowo urządzenie przedstawia się całkiem korzystnie. Koszt zakupu kociołka myśliwskiego ACTIVA to niespełna 255 złotych. Jeśli nie macie jeszcze kupionego grilla warto się nad nim zastanowić – pomimo tego, że jest to urządzenie zupełnie innego rodzaju może stanowić dla niego ciekawą alternatywę. Tak czy inaczej przyjmowani przez nas goście z pewnością będą zadowoleni. Ocena ogólna – czwórtka z plusem!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

kociołek myśliwski opinie cena

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)