Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Pilarka elektryczna łańcuchowa Bosch AKE 30 S

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Bosch AKE 30 S
 
Producent: Bosch
 
Klasyfikacja: pilarki
 
Specyfikacja: moc: 1800 W, prowadnica: 30 cm, zasilanie: 230 V
 
Narzędzia: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


kompaktowe rozmiary, innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne

Minusy


brak


Pilarka AKE 30 S marki Bosch to narzędzie wyposażone w elektryczny silnik o mocy 1800 W. Narzędzie wykonano bardzo starannie z dbałością o każdy detal. Jej konstrukcja sprawia wrażenie bardzo solidnej, waży niewiele, a ponadto jest bardzo poręczna. Materiały użyte do jej konstrukcji to wysokiej jakości tworzywa gwarantujące długą żywotność. Pilarka została wyposażona w system Bosch SDS pomocny […]

1
Opublikowany 14 października 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest elektryczna pilarka łańcuchowa renomowanej marki narzędzi, urządzeń i materiałów zamiennych Bosch. Urządzenie, którym się dzisiaj zajmę to model o oznaczeniu AKE 30 S przeznaczony do domowego użytku. Przyjrzyjmy się bliżej, czym charakteryzuje się opisywane narzędzie i czy warto przeznaczyć pieniądze na jego zakup. Zaczynajmy!
 

Pilarka elektryczna łańcuchowa Bosch AKE 30 S

Pilarka AKE 30 S marki Bosch to narzędzie wyposażone w elektryczny silnik o mocy 1800 W. Narzędzie wykonano bardzo starannie z dbałością o każdy detal. Jej konstrukcja sprawia wrażenie bardzo solidnej, waży niewiele, a ponadto jest bardzo poręczna. Materiały użyte do jej konstrukcji to wysokiej jakości tworzywa gwarantujące długą żywotność. Pilarka została wyposażona w system Bosch SDS pomocny podczas beznarzędziowej wymiany i napinania łańcucha. Dodatkowymi atutami urządzenia są duży zbiornik oleju o pojemności 200 mililitrów ze wskaźnikiem poziomu i automatycznym smarowaniem oraz hamulec bezpieczeństwa Quick Stop, reagujący w ułamku sekundy na ewentualne zagrożenie. Urządzenie doskonale sprawdzi się podczas prac pielęgnacyjnych w ogrodzie czy przycinki gałęzi na niewielkiej wysokości.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanej pilarki, Bosch AKE 30 S wyposażono w dość krótką prowadnicę o długości 30 centymetrów. Szybki przesuw łańcucha (9 m/s) zapewnia optymalną wydajność cięcia. Pilarka jest intuicyjna w obsłudze, a manewrowanie nią nie powinno sprawić problemów nawet mniej silnym osobom. Bosch AKE 30 S waży dokładnie 3,9 kilograma. Maksymalny poziom hałasu wytwarzanego przez pilarkę mianowany jest na 97 decybeli. Urządzenie zasilane jest standardowym napięciem elektrycznym 230 V. Ergonomiczna rękojeść i stalowe zęby łańcucha, które mocno utrzymują materiał, umożliwiają w pełni wygodną i bezpieczną pracę. Producent udziela na produkt 3-letniego okresu gwarancji.

 
Cenowo produkt marki Bosch prezentuje się całkiem dobrze. Cena za zestaw w skład którego wchodzą pilarka, prowadnica oraz łańcuch tnący wynosi niespełna 400 złotych. Urządzenie pomimo swych niewielkich rozmiarów radzi sobie bardzo dobrze z powierzonymi mu zadaniami. Śmiało polecam ją dla każdego kto poszukuje dobrej pilarki do domowych zastosowań. Ocena ogólna – piątka.
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Bosch AKE 30 S

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Pilarka elektryczna Bosch AKE 30 s

+ Slide
- Slide

 

Zobacz również   filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz  1. Fatal error: Call to a member function permalink() on a non-object in /home/admin/domains/123budujemy.pl/public_html/wp-content/themes/made/functions/custom.php on line 591