Pilarka łańcuchowa NAC SPS 02-45

[dropcap]O[/dropcap]pisywanym produktem jest pilarka łańcuchowa firmy NAC model SPS 02-45. Produkt ten należy do niższego segmentu cenowego – jego zakup wyniesie nas niespełna 400 złotych. Pilarka wyposażona jest w dwusuwowy silnik pojemności 45 cm3 o mocy 2,4 KM. Zasilana jest mieszanką paliwową w stosunku 1:25. Jej waga to 7 kilogramów.

i-nac-sps-02-45Pilarka NAC SPS02-45 wyposażona została w dosyć długą prowadnicę – 45,5 centymetra – o szerokości prowadzenia łańcucha 1,5 mm oraz podziałce łańcucha równej wartości 0,325 cala. Dzięki systemowi automatycznego smarowania łańcucha urządzenie ma zapewnioną odpowiednią ilość smaru przez cały czas trwania pracy, a dodatkowo gwarantowana jest jej ciągłość – użytkownik nie ma potrzeby przerywania pracy w celu ręcznego nasmarowania łańcucha pilarki. Pompa oleju również wyposażona została w dodatkowe udogodnienia w postaci możliwości regulacji wydajności pilarki – pozwala to na pełen komfort pracy. Typ zastosowanego gaźnika w pilarce NAC SPS02-45 to model firmy WALBRO. Rozruch urządzenia przebiega manualnie zaś moc całkowita pilarki mianowana jest na 1802 W.

[dropcap]U[/dropcap]rządzenie posiada zamkniętą konstrukcję. W wyposażeniu standardowym znajdziemy łańcuch tnący, osłonę zabezpieczającą oraz prowadnicę łańcucha. Wśród posiadaczy produkt ceniony jest w szczególności za dużą moc, małe zużycie paliwa i niezawodność. Sprzęt firmy NAC recenzowany jest jako bezawaryjny i godny polecenia. Również serwis chwalony jest za doskonałe podejście do klientów. Piła jednak z uwagi na swe dosyć duże gabaryty nie nadaje się do prac na dachu. Ogólna ocena – piątka!


NAC SPS 02-45

NAC SPS 02-45

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „Pilarka piła łańcuchowa Nac SPS 02-45

NAC SPS 02-45
NAC SPS 02-45
Piła NAC SPS01-45
Piła NAC SPS01-45

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje