Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Pilarka łańcuchowa NAC SPS 02-45

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: NAC SPS 02-45
 
Producent: NAC
 
Klasyfikacja: pilarki
 
Specyfikacja: moc: 1802 W, silnik: dwusuwowy, 45ccm, 2,4KM, łańcuch: prowadnica - 45,5 cm, szerokość prowadzenia - 1,5 mm, podziałka - 0,325 cala, mieszanka paliwowa: 1:25, waga: 7kg
 
Narzędzia:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


niska cena, niezawodność, jakość pracy porównywalna z liderami rynku w tej branży

Minusy


z uwagi na dużą wagę nie nadaje się do prac dachowych


Pilarka NAC SPS02-45 wyposażona została w dosyć długą prowadnicę – 45,5 centymetra – o szerokości prowadzenia łańcucha 1,5 mm oraz podziałce łańcucha równej wartości 0,325 cala. Dzięki systemowi automatycznego smarowania łańcucha urządzenie ma zapewnioną odpowiednią ilość smaru przez cały czas trwania pracy, a dodatkowo gwarantowana jest jej ciągłość – użytkownik nie ma potrzeby przerywania pracy […]

0
Opublikowany 28 czerwca 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
O

pisywanym produktem jest pilarka łańcuchowa firmy NAC model SPS 02-45. Produkt ten należy do niższego segmentu cenowego – jego zakup wyniesie nas niespełna 400 złotych. Pilarka wyposażona jest w dwusuwowy silnik pojemności 45 cm3 o mocy 2,4 KM. Zasilana jest mieszanką paliwową w stosunku 1:25. Jej waga to 7 kilogramów.

 

i-nac-sps-02-45Pilarka NAC SPS02-45 wyposażona została w dosyć długą prowadnicę – 45,5 centymetra – o szerokości prowadzenia łańcucha 1,5 mm oraz podziałce łańcucha równej wartości 0,325 cala. Dzięki systemowi automatycznego smarowania łańcucha urządzenie ma zapewnioną odpowiednią ilość smaru przez cały czas trwania pracy, a dodatkowo gwarantowana jest jej ciągłość – użytkownik nie ma potrzeby przerywania pracy w celu ręcznego nasmarowania łańcucha pilarki. Pompa oleju również wyposażona została w dodatkowe udogodnienia w postaci możliwości regulacji wydajności pilarki – pozwala to na pełen komfort pracy. Typ zastosowanego gaźnika w pilarce NAC SPS02-45 to model firmy WALBRO. Rozruch urządzenia przebiega manualnie zaś moc całkowita pilarki mianowana jest na 1802 W.

 
U

rządzenie posiada zamkniętą konstrukcję. W wyposażeniu standardowym znajdziemy łańcuch tnący, osłonę zabezpieczającą oraz prowadnicę łańcucha. Wśród posiadaczy produkt ceniony jest w szczególności za dużą moc, małe zużycie paliwa i niezawodność. Sprzęt firmy NAC recenzowany jest jako bezawaryjny i godny polecenia. Również serwis chwalony jest za doskonałe podejście do klientów. Piła jednak z uwagi na swe dosyć duże gabaryty nie nadaje się do prac na dachu. Ogólna ocena – piątka!

 
 

Zdjęcia

NAC SPS 02-45

NAC SPS 02-45

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Pilarka piła łańcuchowa Nac SPS 02-45

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)