Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

SUBSTAL Gotowe podłoże do trawnika

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: SUBSTRAL Gotowe podłoże do trawników 50 L
 
Producent: SUBSTRAL
 
Klasyfikacja: ogród, preparaty, nawozy
 
Specyfikacja: opakowanie: 50 l
 
Ogród:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


nadaje trawnikowi substancji odżywczych, zawiera nawóz Osmocote, przystępny cenowo produkt

Minusy


brak


Gotowe podłoże SUBSTRAL to produkt pochodzący z linii Osmocote zawierającej artykuły służące pielęgnacji roślin. Gotowe podłoże SUBSTRAL jest starannie wyselekcjonowaną ziemią do trawnika wzbogaconą nawozem Osmocote oraz niskim torfem, dzięki czemu podłoże doskonale utrzymuje wilgoć. Preparat można wykorzystać zarówno do zakładania trawników, jak i  do regeneracji już istniejących obszarów zielonych. Ziemia do trawników firmy SUBSTRAL […]

0
Opublikowany 22 listopada 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest gotowe podłoże do trawnika renomowanej marki artykułów ogrodniczych SUBSTRAL. Ziemia dystrybuowana jest w workach o zawartości 50 litrów. Czy jednak jest to tylko zwykła ziemia? Za chwilę się przekonamy. Zaczynajmy!
 

substral podłoże pod trawnik

Gotowe podłoże SUBSTRAL to produkt pochodzący z linii Osmocote zawierającej artykuły służące pielęgnacji roślin. Gotowe podłoże SUBSTRAL jest starannie wyselekcjonowaną ziemią do trawnika wzbogaconą nawozem Osmocote oraz niskim torfem, dzięki czemu podłoże doskonale utrzymuje wilgoć. Preparat można wykorzystać zarówno do zakładania trawników, jak i  do regeneracji już istniejących obszarów zielonych. Ziemia do trawników firmy SUBSTRAL gwarantuje im dostęp do wszelkich niezbędnych składników odżywczych, a oprócz tego sprawia, że powierzchnia trawników nie wysycha w zbyt szybkim tempie i przez długi okres czasu ma zapewnione doskonałe warunki do wegetacji.

Ziemia do trawników w systemie 2 w 1 SUBSTRAL wzmacnia wzrost trawy, a jej wschody stają się zdecydowanie bardziej równomierne. Jak już wyżej wspominałem preparat dystrybuowany jest w 50 litrowych workach (każdy z nich waży 22,9 kilograma, i posiada wymiary 80x40x10 centymetrów – wysokość/szerokość/grubość). Zaleca się magazynować produkt w możliwie suchym i chłodnym miejscu.

 
Cenowo Gotowe podłoże SUBSTRAL przedstawia się bardzo korzystnie. Niespełna 23 złote za 50 litrowy wariant to idealnie zachowany stosunek jakości do ceny. Hasło przewodnie firmy – preparaty SUBSTRAL działają na długo, nie ma w sobie nawet odrobiny przesady – trawniki rosnące na recenzowanym podłożu mają intensywny zielony odcień i cieszą oko od wiosny aż do późnego lata/jesieni. Ocena ogólna – piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

SUBSTAL-Gotowe-podłoże-do-trawnika

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)