Wyrzynarka Einhell RT-JS 85

Opisywanym produktem jest wyrzynarka marki Einhell o oznaczeniu modelowym RT-JS 85. Narzędzie to dystrybuowane jest w kolorze czerwono-szarym. W załączonym do wyrzynarki wyposażeniu standardowym znajdziemy: komplet brzeszczotów, prowadnicę równoległą, osłonę brzeszczotu oraz adapter zewnętrznego urządzenia odsysającego odpady powstałe podczas pracy narzędziem.

Wyrzynarka Einhell RT-JS 85 wykonana została w technologii wykorzystującej zamkniętą rękojeść żelazkową. Pokryta ona została specjalną powłoką antypoślizgową, mającą na celu usprawnienie wykonywanych prac narzędziem. Podstawa wyrzynarki wytworzona jest w 100 procentach z aluminium. Sama płyta podstawy wykonana została z kolei w sposób umożliwiający jej odchylanie o 45 stopni w obie strony. Dodatkowym usprawnieniem konstrukcyjnym jest umieszczenie schowka na brzeszczoty wewnątrz bryły narzędzia. Z innych istotnych właściwości fizycznych opisywanego urządzenia warto wspomnieć o jego stosunkowo niewielkiej wadze (2,9 kilograma) oraz, podobnie jak ma się to w przypadku narzędzi konkurencyjnych marek, beznarzędziowym mocowaniu brzeszczotu.

 

[dropcap]O[/dropcap]dnosząc się z kolei do właściwości technicznych recenzowanej wyrzynarki Einhell, zasilana jest ona standardowym napięciem elektrycznym 230V – samo urządzenie cechuje się zaś mocą znamionową rzędu 750W. Prędkość skokowa wyrzynarki mieści się w przedziale 800-3000 jednostek na minutę. Długość skoku brzeszczotu mianowana jest przez producenta na wartość 23 milimetrów. Regulacja prędkości obrotowej urządzenia odbywa się elektronicznie. Pracę wahadłową brzeszczotu ustawiać możemy w czterech zróżnicowanych od siebie trybach. Jeśli chodzi o maksymalne zdolności cięcia narzędziem w poszczególnych materiałach to sytuacja przedstawia się następująco:

 • w drewnie – 85 mm
 • w stali – 8 mm
 • w plastiku – 12 mm

Do dodatkowych funkcji wyrzynarki Einhell zaliczyć możemy również:

 • podświetlenie miejsca pracy
 • regulacje pochylenia podstawy
 • pokrętło ustawienia obrotów
 • układ odsysania pyłów

W sieci na temat recenzowanego modelu wyrzynarki Einhell krążą same superlatywy. Praca nią sprawia wiele przyjemności, a do tego narzędzie jest dziecinnie proste w użyciu. Za dodatkową zaletę uznać możemy możliwość stosowania brzeszczotów typu T i U oraz precyzyjne oświetlenie miejsca pracy dzięki wykorzystaniu w bryle narzędzia diody LED. Cenowo produkt prezentuje się nadzwyczaj korzystnie – koszt urządzenia nie przewyższa kwoty 200 złotych! Ocena ogólna – bezapelacyjnie – szóstka!

Zapraszam do komentowania wpisu i własnej oceny produktu!


wyrzynarka einhell red rt-js 85Einhell RT-JS 85

Einhell RT-JS 85 wyrzynarka opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „wyrzynarka Einhell RT JS 85

Einhell - Serra Tico-Tico RT - JS 85
Einhell - Serra Tico-Tico RT - JS 85
Unboxing Einhell Bandschleifer RT-BS 75
Unboxing Einhell Bandschleifer RT-BS 75

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Komentarze 1

 1. Sławekkk says:

  Przyzwoita maszyna dla przydomowych majsterkowiczów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje