Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Wyrzynarka Einhell RT-JS 85

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Einhell RT-JS 85
 
Producent: Einhell
 
Klasyfikacja: wyrzynarki
 
Specyfikacja: Napięcie znamionowe 230 V ~ 50 Hz Moc 750 W Cięcie pod kątem Max 45° Liczba skoków 800 – 3.000 min-1 Głębokość cięcia drewno 85 mm plastik 12 mm stal 8 mm Regulacja skoku 4-ustawienia(3 + 0)
 
Narzędzia:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
10 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka jakość wykonania, niemęcząca praca, możliwość wykorzystania brzeszczotów typu T i U

Minusy


brak


Wyrzynarka Einhell RT-JS 85 wykonana została w technologii wykorzystującej zamkniętą rękojeść żelazkową. Pokryta ona została specjalną powłoką antypoślizgową, mającą na celu usprawnienie wykonywanych prac narzędziem. Podstawa wyrzynarki wytworzona jest w 100 procentach z aluminium. Sama płyta podstawy wykonana została z kolei w sposób umożliwiający jej odchylanie o 45 stopni w obie strony. Dodatkowym usprawnieniem konstrukcyjnym […]

1
Opublikowany 8 listopada 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest wyrzynarka marki Einhell o oznaczeniu modelowym RT-JS 85. Narzędzie to dystrybuowane jest w kolorze czerwono-szarym. W załączonym do wyrzynarki wyposażeniu standardowym znajdziemy: komplet brzeszczotów, prowadnicę równoległą, osłonę brzeszczotu oraz adapter zewnętrznego urządzenia odsysającego odpady powstałe podczas pracy narzędziem.
 

Wyrzynarka Einhell RT-JS 85 wykonana została w technologii wykorzystującej zamkniętą rękojeść żelazkową. Pokryta ona została specjalną powłoką antypoślizgową, mającą na celu usprawnienie wykonywanych prac narzędziem. Podstawa wyrzynarki wytworzona jest w 100 procentach z aluminium. Sama płyta podstawy wykonana została z kolei w sposób umożliwiający jej odchylanie o 45 stopni w obie strony. Dodatkowym usprawnieniem konstrukcyjnym jest umieszczenie schowka na brzeszczoty wewnątrz bryły narzędzia. Z innych istotnych właściwości fizycznych opisywanego urządzenia warto wspomnieć o jego stosunkowo niewielkiej wadze (2,9 kilograma) oraz, podobnie jak ma się to w przypadku narzędzi konkurencyjnych marek, beznarzędziowym mocowaniu brzeszczotu.

 

O

dnosząc się z kolei do właściwości technicznych recenzowanej wyrzynarki Einhell, zasilana jest ona standardowym napięciem elektrycznym 230V – samo urządzenie cechuje się zaś mocą znamionową rzędu 750W. Prędkość skokowa wyrzynarki mieści się w przedziale 800-3000 jednostek na minutę. Długość skoku brzeszczotu mianowana jest przez producenta na wartość 23 milimetrów. Regulacja prędkości obrotowej urządzenia odbywa się elektronicznie. Pracę wahadłową brzeszczotu ustawiać możemy w czterech zróżnicowanych od siebie trybach. Jeśli chodzi o maksymalne zdolności cięcia narzędziem w poszczególnych materiałach to sytuacja przedstawia się następująco:

 • w drewnie – 85 mm
 • w stali – 8 mm
 • w plastiku – 12 mm
Do dodatkowych funkcji wyrzynarki Einhell zaliczyć możemy również:

 • podświetlenie miejsca pracy
 • regulacje pochylenia podstawy
 • pokrętło ustawienia obrotów
 • układ odsysania pyłów
 
W sieci na temat recenzowanego modelu wyrzynarki Einhell krążą same superlatywy. Praca nią sprawia wiele przyjemności, a do tego narzędzie jest dziecinnie proste w użyciu. Za dodatkową zaletę uznać możemy możliwość stosowania brzeszczotów typu T i U oraz precyzyjne oświetlenie miejsca pracy dzięki wykorzystaniu w bryle narzędzia diody LED. Cenowo produkt prezentuje się nadzwyczaj korzystnie – koszt urządzenia nie przewyższa kwoty 200 złotych! Ocena ogólna – bezapelacyjnie – szóstka!
 

Zapraszam do komentowania wpisu i własnej oceny produktu!

Zdjęcia

wyrzynarka einhell red rt-js 85Einhell RT-JS 85

Einhell RT-JS 85 wyrzynarka opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “wyrzynarka Einhell RT JS 85

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


 1.  
  Sławekkk
  4.0

  Przyzwoita maszyna dla przydomowych majsterkowiczów

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)