Zraszacz GARDENA Classic Polo 220

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest zraszacz Classic Polo 220 renomowanej marki narzędzi i artykułów ogrodniczych GARDENA. Ten prosty i niezwykle podręczny w użyciu produkt powinien stanowić nieodzowne wyposażenie każdego ogrodu o mniejszej bądź większej powierzchni. Przyjrzyjmy się z bliska oferowanym przez niego możliwościom. Zaczynajmy!

GARDENA Classic Polo 220 cena

Zraszacz GARDENA Classic Polo 220 to wahadłowe narzędzie przeznaczone w głównej mierze do nawadniania wszelkiego rodzaju trawników, ogrodów i niewielkich upraw. Produkt wyposażony został w nieskomplikowaną regulację i wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe działanie promieniowania UV. 

Narzędzie Classic Polo 220 posiada dysze gwarantujące równomierne nawadnianie powierzchni od 90 do 220 metrów kwadratowych. Zraszacz firmy GARDENA charakteryzuje się dokładną regulacją zasięgu nawadniania od 7 do 17 metrów, zaś maksymalna szerokość zraszania wynosi 13 metrów. Produkt stanowi optymalne rozwiązanie do każdego typu ogrodu. Wyposażony został w filtr zanieczyszczeń, wykonany ze stali nierdzewnej wysokiej jakości. Czyszczenie dysz urządzenia także odbywa się z dziecinną łatwością – głównie za sprawą załączonej w wyposażeniu ergonomicznej igły. GARDENA Classic Polo 220 jest niewielkim narzędziem – charakteryzuje się wymiarami 8,0 x 11,6 x 39,5 centymetra (wysokość x szerokość x głębokość) i waży zaledwie 280 gramów. Producent udziela na produkt 12 miesięcznej gwarancji. 

Cena zraszacza wahadłowego GARDENA Classic Polo 220 nie jest wygórowana – wynosi niespełna 55 złotych. Uważam, że narzędzie jest bardzo dobrą inwestycją dającą wygodę i komfort w pielęgnacji naszych trawników, ogrodów i upraw. Ocena ogólna – piątka!

podlewaczka zraszacz GARDENA Classic Polo 220

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „Gardena Classic Polo 220
Aspersor oscilante Polo 220 - Urbaplant
Aspersor oscilante Polo 220 - Urbaplant

 zobacz filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recent News