0
Opublikowany 17 stycznia 2017 autor Artykuł Nadesłany w Wiedza budowlana
 
 

Wynajem maszyn – jak zaoszczędzić, nie tracąc na jakości


Wydawać się może, że środek zimy nie jest najlepszym momentem na prowadzenie prac budowlanych, szczególnie tych na zewnątrz.

Jednakże prognoza na zbliżające się tygodnie zapowiada brak srogich mrozów, co daje nadzieję, że zaplanowane na początku roku prace da się wykonać zgodnie z projektem.

Wraz z nadejściem nowego roku można liczyć na wiele atrakcyjnych promocji. Jeśli planujemy prace w styczniu, czekają na nas ciekawe oferty od firm działających w branży budowlanej. Pozwoli nam to na znaczne obniżenie kosztów wynajmu.

Bardzo ciekawą propozycją są noworoczne rabaty na podesty ruchome w RIWAL Poland. Wynajmując maszynę powyżej 21 dni, możemy zaoszczędzić nawet do 30 %. Jeśli zdecydujemy się na tydzień lub dwa tygodnie korzystania z maszyn budowlanych możemy liczyć odpowiednio na rabat 10% i 20%. Trzeba jednak pamiętać, że atrakcyjna oferta jest ważna do końca stycznia – http://www.riwalpoland.pl/pl/wynajem.

Generalnie wynajem podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych jest opcją atrakcyjną przez cały rok. Dlaczego? Jest kilka powodów.

Po pierwsze, dzięki wynajmowi nie ponosimy wysokiego kosztu związanego z zakupem maszyny na własność. Dodatkowo unikamy sporych wydatków towarzyszących eksploatacji sprzętu.

Po drugie, nie jesteśmy zobligowani do posiadania własnego serwisu. Konserwacją zajmuje się firma, od której wynajmujemy maszyny.

Po trzecie, mamy dostęp do szerokiej gamy maszyn i nie musimy martwić się, że posiadany przez nas sprzęt nie spełni oczekiwań. Możemy wybierać między podestami nożycowymi i przegubowymi, które posiadają zarówno napędy elektryczne jak i spalinowe, podnośnikami masztowymi czy teleskopowymi, ładowarkami teleskopowymi, podestami roboczymi z przyczepkami oraz tzw. „spiderami”.

Kolejną zaletą wynajmu maszyn budowlanych jest minimum formalności związanych z certyfikowaniem maszyn. Korzystając z oferty RIWAL Poland mamy pewność, że sprzęt jest w pełni zgodny z przepisami i spełnia specjalistyczne wymagania Urzędu Dozoru Technicznego.

Dzięki 9 oddziałom na terenie Polski oferta RIWAL Poland jest skierowana praktycznie dla każdego, a kwestie logistyczne nie będą przeszkodą przy skorzystaniu z opcji wynajmu. Jeśli zatem masz plany, które zakładają prace już na samym początku roku, skorzystanie z oferty RIWAL będzie świetną szansą na zaoszczędzenie paru groszy, nie rezygnując przy tym z najwyższej jakości usług.


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz