6
Opublikowany 13 czerwca 2012 autor Ania i Marcin w Blog
 
 

Stół i krzesła na zamówienie, zasłony ekrany


A teraz temat, który pewnie zaciekawi bardziej Panie, chociaż po wczorajszym meczu Polska-Rosja stół i krzesła były wykorzystane w całości przez Panów. Przed zakupem zestawu oglądałam w internecie dużo różnych inspiracji salonu i w końcu zdecydowałam się na krzesła w kolorze „wanilia” i stół z dwoma szybami. Stół jest drewniany i ma włożone dwie szyby w kolorze „wanilia”. Jego wymiary to 180 x 90. Zależało mi aby blat nie był cięty w połowie, nie był rozkładany ponieważ będą wtedy źle wyglądały szyby. Krzesła wykonane są z eko-skóry w kolorze „wanilia” a nogi są drewniane. Drewno pomalowano w podobnym kolorze co stolarka okienna i podłogi więc fajnie to wygląda na „żywo”.

stół w salonie, krzesła pokryte ekoskórą zasłony ekrany firanki, aranżacja stoł z szybami mlecznymi koloru kremowego krzesło pokryte ekoskórą, krzesła,Esstisch, table

Łącznie za stół oraz 8 krzeseł zapłaciłam 2400,00 zł. Nie jest to wygórowana kwota, ponieważ nie kupowałam tego w sklepie tylko wszystko było robione na zamówienie. Jakość wykonania jest bardzo doba. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolona z zestawu, oczywiście wiem że te szybki na stole w jakiś sposób ograniczają bo trzeba uważać aby się nie porysowały ale będę mieć fajne podkładki więc myślę że będzie ok.

Zasłony – Ekrany
Zasłony (tzw: Ekrany), które widoczne są na zdjęciach wypatrzyłam sobie w znanym „ firankowym” sklepie.Moja mama jest krawcową więc poprosiłam ją o wykonanie takich ekranów. Kupiłam gruby materiał zasłonowy i firankę, która następnie została obszyta tym materiałem. Efekt końcowy mojej mamuśki widzicie. Ekrany ciężko się przesuwają ale jest tego ogromny plus – moja mała córcia łatwo ich nie zdemoluje.
Ania

Zapraszam do dyskusji na temat stołu na naszym forum dyskusyjnym


Ania i Marcin

 
Autor Bloga 123budujemy.pl