7
Opublikowany 31 marca 2012 autor Ania i Marcin w Blog
 
 

Aranżacja,wizualizacja,projekt łazienki na poddaszupłytki łazienkowe tubądzin colour pop green

Tubądzin colour color kolor pop green

Przymierzamy się do naszej łazienki na poddaszu. Sami dokładnie jeszcze nie wiemy jak ma wyglądać ta łazienka, po wczorajszych wojażach po salonach z płytkami, wpadła nam w oko kolekcja zielonych płytek z firmy Tubądzin colour pop green (biały z zielonymi akcentami).
Jest to dość odważna kolorystycznie propozycja wyglądu łazienki. Kolorki są dość żywe i jaskrawe. Niechcielibyśmy zabardzo zazielenić łazienki, lecz zrobić w kolorze białym z dodatkami zielonego. Płytki Tubądzin colour wyróżniają się różnorodną strukturą powierzchni płytek.
Chcielibyśmy połączyć gładkie struktury płytek białych oraz zielonych w wklęsłymi strukturami imitującymi krople w płytkach zielonych. Kolekcja colour jest bogata w różnorodne dekory, które również chcielibyśmy wpasować w naszą łazienkę.

Tydzień po zwiedzaniu Krakowskich salonów łazienek, dziś zrobiliśmy wizualizację naszej łazienki. Zdecydowaliśmy się ostatecznie na kolekcje Tubądzin Colour pop Green z ciemną płytką podłogową. Wizualizację przeprowadził projektant salonie BOMAR 2 przy ulicy Conrada w którym zdecydowaliśmy się na zakup płytek. Prawdę mówiąc mieli najlepszą cenę płytek w mieście.
W dalszej części wpisu przedstawimy Wam wizualizacje, oraz szczegóły aranżacji naszej łazienki i jeszcze parę słów o kolekcji Tubądzin colour pop geen.

Zielone płytki we wnęce prysznicowej tubądzin color pop green Maciej Zień Kolekcja płytek tubądzin colour green pop podłoga czarna

projekt łazienki na poddaszu wizualizacja tubądzin colour pop green tubądzin kolor pop green, wizualizacja projekt łazienki na poddaszu

[ad#baner1]
rzut łazienki projekt arcon Łazienka ma kształt prostokonta o wymiarach 472×243, niestety na środku stoi komin, który oddziela wc od części łazienkowej.
Komin wyznacza nam również wnękę prysznicową i korytarzyk łączący te dwie części. W części łazienkowej mamy skos z oknem dachowym, a w części wc dość duże okno. Okna bardzo ładnie doświetlają pomieszczenia przez co soczyste kolory płytek zostaną jeszcze bardziej podkreślone światłem słonecznym.

tubadzin color kolor uzupełnienie wizualizacji aranżacji projektu Uzupełnienie wizualizacji o parę szczegółów.
1.Oświetlenie halogenowe nie zostało zaznaczone w wizualizacji.
2.Widoczna i myląca konstrukcja pod umywalką to szafki łazienkowe a dokładnie szuflady, wysokości 65cm szerokości 30cm, koloru białego wysoki połysk z laminatu.

Aktualny na dzień dzisiejszy wygląd naszej łazienki:

Instalacja elektryczna oświetlenie halogenowe, wnęka na taśme led Ozdobna konstrukcja z płyt kartonowo-gipsowych ozdobna półka przy sufitowa z halogenkami 12v
okno dachowe nad wanna asymetryczną Łazienka na poddaszy, ściana z ozdobną konstrukcją z płyt kg przejście do części łazienkowej wanna prysznic umywalka
Zabudowa stelaża wc i bidet, ozdobne konstrukcje z regipsu Sufit w części wc, Obniżona półka kg z halogenami wnęka prysznicowa będzie w kolorze zielonym tubądzin color green

Jak widzicie na zdjęciach porobiłem trochę ozdobnych konstrukcji z płyt kartonowo-gipsowych. Podwieszane półki/gzymsy , filarki nad stelażami wc z wnęką na taśmę led.
Wszystkie konstrukcje postaram się opisać i zrelacjonować zdjęciami i filmami ich budowę w kolejnych wpisach.

Zewnętrzna Galeria zdjęć dostępnych płytek w kolekcji Tubądzin colour pop green:

Shashin Error:

No photos found for specified shortcode

Inna wizualizacja łazienki w płytkach z Tubądzina

Shashin Error:

No photos found for specified shortcode

Gotowa Łazienka Zdjęcia znalezione w Internecie

Shashin Error:

No photos found for specified shortcode

Rządny Waszych opinii pochwaliłem się wizualizacją na forum:
Inspiracje Leroymerlina pod adresem: http://inspiracje.leroymerlin.pl …
Forum muratora w tym post cie: http://forum.muratordom.pl …

Wpis na blogu extradom.pl http://123budujemypl.extradom.pl
 

Łazienka gotowa

Zapraszam do wpisu z reportażem przebiegu prac w łązience i finalnymi zdjęcimi : łazienka na poddaszu tubądzin colour

Ania i Marcin

Wasze zdjęcia w naszej galerii
Chętnie zamieszczę w tym wpisie Zdjęcia Twojej wizualizacji lub gotowej łazienki w kolekcji płytek Tubądzin colour pop green.

Skorzystaj z poniższego formularza aby przesłać nam zdjęcia.

[contact-form-7 id=”932″ title=”dodaj zdjęcia”]Ciekawi jesteśmy Waszych opinie, zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

Na forum dyskusyjnym poświeciliśmy osobny temat na dyskusji na temat naszej łazienki na poddaszu, zapraszamy


Ania i Marcin

 
Autor Bloga 123budujemy.pl