8
Opublikowany 10 kwietnia 2012 autor Ania i Marcin w Blog
 
 

Zakup taniej myjki ciśnieniowejmyjka ciśnieniowa Lavor Skipper Junior 130Od dłuższego czasu mieliśmy ochotę na zakup myjki ciśnieniowej, którą będziemy używać do spłukania samochodów, elewacji, tarasu i innych zastastosowań domowych. Ceny myjek są bardzo zróżnicowane … od bardzo tanich do bardzo drogie, a ich parametry na papierze nie różnią się tak bardzo. Zdecydowaliśmy się na odważny zakup taniej myjki ciśnieniowej na allegro. Moim wyborem padła myjka włoskiej marki Lavor model Skipper Junior 130. Wybierając myjkę nie kierowałem się marką, tylko stosunkiem parametrów do ceny produktu, dodatkowych akcesoriów w zestawie oraz również popularności na aukcjach.
Zestaw Lavor Skipper Junior to wbudowany filtr wody,dysza rotacyjna, dysza Variopower + 50 % MOCY, pistolet spryskujący ,wąż wysokociśnieniowy 4m., adapter, instrukcja obsługi w języku polskim, zbiornik na detergent, szczotka Rotacyjna TURBO, szczotka z miękkim włosiem.

zapakowana myjka ciśnieniowa Lavor Skipper Junior 130 zestaw myjka ciśnieniowa Lavor Skipper Junior 130 Gotowa do pracy myjka ciśnieniowa Lavor Skipper Junior 130


Parametry:
Maksymalne ciśnienie z dyszą turbo: 170 BAR,
Maksymalne ciśnienie: 130 BAR
Moc: 1800 W
Zasilanie: 230V/50 HZ
Typ silnika: uniwersalny
Pompa: ALUMINIUM
Przepływ wody: 420 l/h
Maks. temp. doprowadzania wody: 40 C
Hałas: 93,9 dB (A)

Przedstawiam mój filmik z pierwszego kontaktu z myjką.
Od rozpakowania przez skręcanie po pierwsze mycie samochodów przed domem i testowania myjki.

Moja opinia:
Jestem zadowolony z zakupu. Moc myjki dawała radę miesięcznemu, pozimowemu brudowi na białym lakierze, szczotka rotacyjna to rewelacja, myłem zachowując prawidłową kolejność mycia samochodu : spłukanie lancą vario ze strumieniem rotacyjnym, mycie rotacyjną szczotką, spłukanie dyszą turbo, ewentualnie porpawki w mniej dostępnych miejscach małą szczotką z miękkim włosiem i auto jest czyste,nawet bez stosowania detergentów. Za tą cenę i z gwarancją 24 miesięcy.

 

Polecamy myjki ciśnieniowe wiodącego producenta na naszym rynku. Karcher


 


Ania i Marcin

 
Autor Bloga 123budujemy.pl