Emalia Nobiles Dach i Rynna brąz ceglasty

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest emalia przeznaczona do malowania pokryć dachowych renomowanej marki farb Nobiles. Produkt, którym dziś będę się zajmował pochodzi z linii Dach i Rynna, występuje w kolorze brąz ceglasty i dystrybuowany jest w puszkach o pojemności 750 mililitrów. Sprawdźmy co odróżnia emalię Nobiles od farb konkurencyjnych marek. Zaczynajmy!

Nobiles Dach i Rynna opinie

Emalia Nobiles Dach i Rynna znajdzie swoje zastosowanie podczas ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni ocynkowanych, miedzianych oraz aluminiowych. Świetnie sprawdzi się podczas malowania takich elementów jak blachodachówki, rynny, rury, konstrukcje metalowe czy siatki ogrodzeniowe. Wykorzystać ją można do malowania nowych powierzchni i renowacji starych, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Jeśli chodzi o właściwości recenzowanej emalii Nobiles jest ona bezpodkładową farbą o matowym wykończeniu. Produkt odróżnia się od konkurencji tym, że może być stosowany również jako farba podkładowa. Dzięki swojej wysokiej odporności na działanie czynników atmosferycznych oraz mechanicznych, emalia Dach i Rynna zapewnia długotrwałe i profesjonalne zabezpieczenie antykorozyjne malowanej powierzchni. Co do parametrów technicznych recenzowanej emalii, jak już wyżej wspomniałem dystrybuowana jest ona w opakowaniach o pojemności 750 mililitrów. Farbę zaleca się aplikować ręcznie przy użyciu pędzla lub wałka. Charakteryzuje się ona wydajnością na poziomie 8 metrów kwadratowych na jeden litr farby. Dla uzyskania pożądanego efektu dekoracyjnego zaleca się zastosowanie od 2 do 3 warstw. Emalia Nobiles jest bardzo przyjazna środowisku. Jako rozcieńczalnika można użyć wody. Czas schnięcia powierzchniowo suchy mianowany jest na 60 minut, zaś do nakładania drugiej warstwy farby przystąpić możemy po upływie 3 godzin. Całkowity czas schnięcia nowo malowanej powłoki wynosi 24 godziny.

Cenowo produkt prezentuje się przeciętnie – za recenzowany wariant zapłacimy około 40 złotych. W sprzedaży dostępne są również opcje 1,2 i 5 litrów emalii, z czego największa 5 litrowa puszka kosztuje 239 złotych. Z uwagi na dobre parametry pracy i uniwersalne możliwości zastosowania wystawiam za produkt ocenę ogólną „piątkę”.

Nobiles-Dach-i-Rynna-opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.
No valid json found
Sorry, no video's found

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje