Mieszarka Celma PRDa 140DEO

Opisywany produkt to mieszarka polskiej firmy Celma model o oznaczeniu PRDa 140DEO. W budownictwie i pracach wykończeniowych znajdzie szerokie zastosowanie. Nadaje się do mieszania wszelkiego rodzaju farb, klejów, gipsu, różnych zapraw (tynkarskich, wapiennych czy cementowych), a także żywic epoksydowych i niepalnych chemikaliów.

i-celma-prda-140deo

[dropcap]M[/dropcap]ieszarka Celma wyposażona została w rękojeść z przyciskiem wyłącznika. Również z poziomu rękojeści, za pośrednictwem pokrętła, mamy możliwość elektronicznego regulowania obrotów co pozwala nam na dobór odpowiedniej prędkości do mieszanej substancji. Wracając do konstrukcji samej rękojeści to oprócz jej kształtu, idealnie przystosowanego do trzymania oburącz mieszarki podczas pracy, pokryta została ona dodatkowo antypoślizgową nakładką w jeszcze większym stopniu wspomagającą komfort pracy.

Jeśli zaś chodzi o aspekty techniczne to moc znamionowa recenzowanego modelu mieszarki wynosi 1200 W. Maksymalna prędkość obrotowa mianowana jest na wartość 530 obr./min. Samo urządzenie nie jest specjalnie ciężkie – waży nieco ponad 5 i pół kilograma. Wykorzystywanym typem gwintu jest w tym przypadku M14 – dodatkowo w zestawie znajdziemy mieszadło i przedłużkę z tym właśnie gwintem.

Mieszarka Celma opiniowana jest jako produkt wygodny i warty polecenia. Dodatkowy atut to fakt, iż nie jest ona jakimś marketowym chińskim tworem tylko pochodzi od solidnego polskiego producenta! Jak na tak ergonomiczny produkt również cena nie jest nad zbyt wygórowana – koszt mieszarki to lekko ponad 300 złotych. Ogólna ocena produktu – piątka!


celma polska profesjonalna mieszarka

celma mieszarka polska profesjonalna

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „Mieszarka celma

Celma Mieszarka Celma PRDa 140DEO
Celma Mieszarka Celma PRDa 140DEO
Test mieszarki Celma PRDa 140DEO
Test mieszarki Celma PRDa 140DEO

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Komentarze 3

  1. umowa o dzieło says:

    Zaskoczony jestem że celma jeszcze istnieje

  2. Mariusz says:

    Ogólnie: urządzenie wygodne do pracy. Łatwo i sprawnie rozrabia tynki i kleje. Mam ją 16 miesięcy. Nie jest użytkowana regularnie, jednak co kilka miesięcy ma swój tydzień gdy rozrabiała po 50 worków tygodniowo. Silnik podczas ostatniej pracy się spalił. Spodziewałbym się wszystkiego, a tu okazuje się, że psuje się silnik i urządzenie do wyrzucenia.

  3. Snickers says:

    Już to gdzieś pisałem ,Celma to tylko stara nazwa i sentyment do marki ,kiedy niczego innego nie można było dostać.Dzisiaj gdy mamy taki wybór to ja od 20 lat nic nie kupiłem z tym znaczkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje