Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Sadolin Lakierobejca Ekskluzywna na zewnątrz i do wnętrz

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Lakierobejca Ekskluzywna na zewnątrz i do wnętrz
 
Producent: Sadolin
 
Klasyfikacja: impregnaty i lakiery do drewna
 
Specyfikacja: opakowanie 750 ml, wydajność 25 m2 z litra
 
Średnia cena (zł): 65
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
9.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


Tworzy trwałe, niełuszczące się powłoki
doskonały i bardzo trwały efekt dekoracyjny

Minusy


dość długo schnie


Drewniane meble i elementy małej architektury ogrodowej są piękne i oznaczają się niepowtarzalnym, ciepłym urokiem, ale wymagają również specjalistycznej ochrony. Idealnymi preparatami, zapewniającymi pełną ochronę drewna i jego szlachetny, a zarazem naturalny wygląd, są lakierobejce o właściwościach ochronnych i pielęgnacyjnych. Wśród preparatów dostępnych na rynku naszą uwagę zwróciła lakierobejca ekskluzywna firmy Sadolin, która zabiera bardzo […]

0
Opublikowany 28 lipca 2017 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Drewniane meble i elementy małej architektury ogrodowej są piękne i oznaczają się niepowtarzalnym, ciepłym urokiem, ale wymagają również specjalistycznej ochrony. Idealnymi preparatami, zapewniającymi pełną ochronę drewna i jego szlachetny, a zarazem naturalny wygląd, są lakierobejce o właściwościach ochronnych i pielęgnacyjnych. Wśród preparatów dostępnych na rynku naszą uwagę zwróciła lakierobejca ekskluzywna firmy Sadolin, która zabiera bardzo pozytywne recenzje wśród jej licznych zadowolonych użytkowników. Oczywiście zaopatrzyliśmy się w puszkę tego preparatu o pojemności 750 ml w pięknym, głębokim kolorze palisander, aby potem móc przeprowadzić kompleksowe testy tego produktu celem wystawienia mu obiektywnej recenzji. Czy lakierobejca Sadolin rzeczywiście zasługuje na wszystkie pozytywne opinie, na jakie można natknąć się w internecie? Sprawdźmy to!

Lakierobejca ekskluzywna Sadolin na zewnątrz i do wnętrz łączy w sobie właściwości ochronne z pięknym efektem wykończenia drewna w tzw. półpołysku. Zgodnie z obietnicą producenta, produkt świetnie zabezpiecza drewno przed wodą i wilgocią, ograniczając ich wnikanie do wewnątrz. Z tego powodu lakierobejca Sadolin świetnie sprawdza się w przypadku mebli ogrodowych oraz innych wykonanych z drewna elementów umiejscowionych na wolnym powietrzu. Jednocześnie preparat wyróżnia się na tle konkurencji przyjazną dla człowieka i środowiska naturalnego formułą pozbawioną szkodliwych środków biobójczych i może być bezpiecznie stosowany także wewnątrz pomieszczeń na takich drewnianych elementach jak boazeria, ramy okienne, drzwi i futryny, balustrady oraz meble. Produkt odznacza się ponadprzeciętną wydajnością kształtującą się na poziomie 25 metrów kwadratowych z jednego litra.

Aplikacja lakierobejcy ekskluzywnej Sadolin jest niezwykle łatwa i bez wątpienia poradzi z nią sobie nawet całkowity amator w temacie wszelkich prac remontowych. Za ten stan rzeczy odpowiedzialna jest innowacyjna, żelowa formuła produktu, dzięki czemu preparat nie spływa nawet z pionowych powierzchni i nie tworzy nieestetycznych zacieków. Aby uzyskać pożądany efekt delikatnego połysku, konieczne jest nałożenie dwóch lub trzech warstw produktu. Lakierobejca zapewnia delikatne i subtelne krycie, a jednocześnie nie zasłania naturalnego rysunku drewna, a wręcz przeciwnie – podkreśla jego słoje i niepowtarzalne wybarwienia. Produkt świetnie współpracuje z większością dostępnych na rynku pędzli i doskonale rozpuszcza się przy użyciu benzyny ekstrakcyjnej. Pomalowane przy użyciu lakierobejcy Sadolin drewno nawet pozostawione przez długi czas w pełnym słońcu nie płowieje i zachowuje swój docelowy kolor, co udało się osiągnąć poprzez wzbogacenie formuły preparatu skutecznym filtrami chroniącymi przed promieniowaniem UV.

Lakierobejca ekskluzywna Sadolin to bez wątpienia produkt, który możemy z czystym sumieniem polecić zarówno do impregnacji drewna wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Jego fenomenalne właściwości w połączeniu z niewygórowaną ceną sprawiają, że produkt zasługuje na niezwykle wysoką ocenę końcową, czyli zasłużoną dziewiątkę!

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

  zobacz również filmy naszego autorstwa.
Najnowsze filmy z kanału 123budujemy.pl

The requested RSS feed is empty.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Ania i Marcin

 
Autor Bloga 123budujemy.pl


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)