0
Opublikowany 20 listopada 2018 autor Art Branżowy w Wiedza budowlana
 
 

Czy mniej znany developer gorzej buduje?

nowy deweloper
nowy deweloper

Na rynku budowlanym zdarzały się spektakularne wpadki – upadłość deweloperów i zostawienie klientów bez pieniędzy, mieszkań lub innych budynków, które deweloper miał wybudować, np.; garaży, magazynów, biurowców.

Panuje stereotypowy pogląd, że złe sytuacje spotykają wyłącznie firmy niedoświadczone, które porywają się na duże inwestycje nie mając zabezpieczonych środków finansowych i wykonawców. W wojnie marketingowej między deweloperami na pierwszy plan wychodzą promocje.

Promocje deweloperów

Doświadczeni dewelopetrzy oferują różnorodne promocje, np.; miejsca parkingowe, darmowe pomieszczenia gospodarcze, spłatę przez kilka miesięcy kredytu zaciągniętego na nieruchomość wybrane lokale użytkowe bez vat, meble kuchenne w cenie wykończenia mieszkania. Powyższe promocje to doskonały chwyt marketingowy, który przyciąga klientów. Wzbudza zaufanie. Potencjalni właściciele mieszkania są zachwyceni ofertą, bo przecież miło jest otrzymać coś istnotnego w bonusie. Rywalizacja deweloperów dotyczy również cen i rabatów. Rekordziści oferują nawet 40 tysięcy rabatu. Ciekawą propozycją jest również zorganizowanie i opłacenie przeprowadzki. Wobec pomysłów konkurenci, mniej znani deweloperzy nie mają siły przebicia. Brakuje im sukcesów, wielkich inwestycji, którymi mogą się pochwalić. Mogą zaoferować jedynie dbałość o jakość wykonania usługi i stopniowo uzupełniać informacje o sobie o zrealizowane inwestycje.

Solidne podstawy

Nowe deweloper, który wchodzi na rynek nie od razu będzie miał piękną galerię zrealizowanych inwestycji i promocje wzbudzające zachwyt. Musi zdobyć zaufanie klienta przedstwiając solidne podstawy finansowania inwestycji. Deweloper wan.com.pl ma solidne podstawy finansowe, co potwierdza audytor. Współpraca na etapie projektowym z tak uznanymi bankami jak; BRE Bank, DNB Nord, Reiffeisen, DZ Bank, BGK, EuroHypo – które finansują i finansowały nasze inwestycje, świadczy o dobrej kondycji finansowej dewelopera, uporządkowanych i sprawdzonych aspektach formalno-prawnych związanych z dokumentacją przedsięwzięcia, bezproblemowycm prowadzeniu rachunków powierniczych, które dają pewność zwrotu pieniędzy w razie ogłoszenia upadłości. Dla klienta istotną informacją jest rozwój firmy deweloperskiej, który wyraża się w dwóch aspektach; nowych inwestycjach i nagrodach branżowych. Deweloper w 2014roku wan.com.pl po raz kolejny otrzymał prestiżowy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej przyznany przez agencję Dun & Bradstreet Poland za najwyższą ocenę stabilności firmy.

Atuty mniej znanych deweloperów

Wielu klientów wciąż obawia się kupować mieszkania, czy lokale użytkowe u mniej znanych deweloperów. Obawiają się niestabilności inwestycji, opóźnień, nie są pewni jakości ukończonej nieruchomości. Deweloper, który zdobywa pozycję na rynku chce pokazać, że jest wiarygodny. Wybiera doskonałe lokalizacje, w spokojnej okolicy, niedaleko od najważniejszych z punktu widzenia codziennego życia obiektów, typu; przystanek autobusowy, przedszkole, szkoła, ośrodek zdrowia, dba o infrastrukturę w obrębie budowanych obiektów; parkingi, place zabaw. Oferowane lokale są różnej wielkości, tak, aby każdy zainteresowany nabywca miał możliwość wyboru dostosowanego do jego potrzeb i planów na przyszłość. Deweloper wan.com.plstawia przede wszystkim na nieruchmości mieszkalne o wysokiej wartości, np.; apartamenty. Projektantami obiektów są uznane biura projektowe, a budynki budowane są z materiałów najwyższej jakości. Wyglądają nowocześnie i estetycznie, świetnie komponują się z otoczeniem.

Plany na przyszłość

Internauci odwiedzający stronę wan.com.pl dowiedzą się o planowanych inwestycjach mieszkaniowych, zobaczą projekty budynków. Planowane mieszkania mają funkcjonalne rozkłady, przynależy do nich duży taras lub ogródek. Planowany jest monitoring terenu zapewniający bezpieczeństwo mieszkańcom.

Mniej znany deweloper może wybudować funkcjonalne osiedle. Bez gigantycznych nakładów na promocję jest w stanie zadowolić klienta dzięki rzetelności i zabezpieczeniu finansowemu inwestycji.


Art Branżowy

 
Artykuły branżowe