Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Blender kielichowy Amica Este BTK3011

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Amica Este BTK3011
 
Producent: Amica
 
Klasyfikacja: Sprzęt AGD
 
Specyfikacja: moc silnika – 800 W, zasilanie – 230 V;
Pojemność kielicha 1,5 litra
Wykonanie kielicha szkło hartowane
 
Średnia cena (zł): 170
 
Sprzęt:
 
Nasza ocena
7.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


funkcja Turbo, zabezpieczenie przed przegrzaniem, zwijacz kabla sieciowego

Minusy


konstrukcja dzbana - drobiny jedzenia łatwo dostają się za plastik na dole i bardzo trudno je usunąć - nie przeszkadza to w użytkowaniu, ale bardzo psuje wrażenia estetyczne


Bijące w ostatnich latach rekordy popularności zdrowe koktajle owocowo-warzywne spowodowały rosnące zapotrzebowanie konsumentów na blendery kielichowe, umożliwiające szybkie i łatwe przygotowywanie tego typu przysmaków. Jak jednak spośród wielu dostępnych na rynku modeli wybrać ten idealnie odpowiadający naszym wymaganiom? Przetestowaliśmy jeden z cieszących się dużą popularnością na rynku modeli od czołowego polskiego producenta – firmy Amica […]

0
Opublikowany 20 lutego 2017 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Bijące w ostatnich latach rekordy popularności zdrowe koktajle owocowo-warzywne spowodowały rosnące zapotrzebowanie konsumentów na blendery kielichowe, umożliwiające szybkie i łatwe przygotowywanie tego typu przysmaków. Jak jednak spośród wielu dostępnych na rynku modeli wybrać ten idealnie odpowiadający naszym wymaganiom? Przetestowaliśmy jeden z cieszących się dużą popularnością na rynku modeli od czołowego polskiego producenta – firmy Amica i mamy pewność, że jest to propozycja, która z pewnością zadowoli każdego miłośnika zdrowego odżywiania.

Blender kielichowy Amica Este BTK3011, bo to właśnie ten model mieliśmy okazję zrecenzować, wyróżnia się na tle konkurencji dużym i niezwykle ergonomicznym dzbankiem. Jest on wykonany z najwyższej klasy hartowanego szkła, dzięki czemu jest odporny nawet na kruszenie lodu czy też blednowanie innych twardych składników w jego wnętrzu. Co równie ważne, może on być bezpiecznie myty w zmywarce. Jego duże rozmiary i imponująca pojemność – aż 1,5 litra – pozwalają przygotować zdrowy koktajl lub pożywną zupę-krem dla całej rodziny. Blender wyposażony został w trzy tryby pracy, umożliwiające perfekcyjne miksowanie zarówno produktów miękkich, jak i twardych, a ponadto w trybie turbo daje rewelacyjne rezultaty, jeśli chodzi o kruszenie lodu.
Imponująca moc silnika – aż 800 W – daje możliwość szybkiego i efektywnego miksowania produktów każdego typu. Przy tak dużej mocy silnika, dodatkowym atutem jest niezwykle cicha praca tego modelu. Urządzenie posiada niezwykle czytelne pokrętło sterujące, ułatwiające jego codzienną eksploatację. Umieszczony na dnie kielicha nóż wyposażony został w aż cztery wysokiej klasy ostrza, które świetnie radzą sobie w każdej sytuacji. Urządzenie posiada również tryb pracy pulsacyjnej, co pozwala uzyskać jeszcze bardziej spektakularne rezultaty podczas mieszania różnego rodzaju pokarmów. Blender Amica Este BTK311 posiada wbudowane zabezpieczenie przez przegrzaniem się silnika, które automatycznie wyłącza silnik, jeśli jest on przeciążony bądź pracuje zbyt długo.

Wśród innych udogodnień, należy wymienić praktyczny system zwijania kabla zasilającego oraz ukrytą w pokrywce kielicha miarkę umożliwiającą łatwe i szybkie odmierzanie składników.
Wśród innych blenderów kielichowych o mocy 800 W, propozycja firmy Amica jest zdecydowanym liderem cenowym – oferowany przez nich model prezentuje się zdecydowanie najkorzystniej cenowo. Jeżeli dodamy do tego ergonomiczność oraz funkcjonalność na najwyższym poziomie, końcowa ocena jest już tylko formalnością i nie może być inna, aniżeli w pełni zasłużona piątka!

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Amica blender kielichowy

 
 zobacz też filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Ania i Marcin

 
Autor Bloga 123budujemy.pl


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)