0
Opublikowany 23 lutego 2017 autor Artykuł Nadesłany w wyposażenie
 
 

Co powinno znaleźć się w nowoczesnym domu?Każdy właściciel domu lub mieszkania marzy o tym, żeby jego cztery kąty były nie tylko funkcjonalne, ale też na czasie, czyli urządzone i wyposażone zgodnie z obowiązującymi trendami. Zastanawiasz się dlaczego to takie ważne?

Odpowiedź jest prosta – w końcu to w tym miejscu większość osób spędza najwięcej czasu oraz przyjmuje gości. Nie może wiec zabraknąć w nich nowoczesnych sprzętów oraz akcesoriów, które nie dość, że zapewniają komfort, to jeszcze ułatwiają codzienne życie. Zastanawiasz się, co powinno znaleźć się w Twoim domu? W takim razie koniecznie przeczytaj nasz najnowszy tekst!

Minimalistyczne meble

Od kilku lat w trendach aranżacji wnętrz dzieli i rządzi minimalizm. Czasy kiedy na topie były bogato zdobione przestrzenie, minęły bezpowrotnie. Chcesz, żeby Twój dom uchodził za nowoczesny? Postaw na modne ostatnio proste i funkcjonalne meble. Zrezygnuj z krzykliwych kolorów i wzorów oraz awangardowych kształtów, a raczej postaw na klasykę, która nigdy nie wychodzi z mody. Jakie meble są więc pożądane? Przede wszystkim te w stonowanych i spokojnych barwach, np. białe, piaskowe, karmelowe, szare, jasnobrązowe lub w odcieniu tzw. cappuccino. Ważna jest również forma – wybieraj prostokątne sofy i kwadratowe komody bez zbędnych zdobień (najlepsze będą te bezuchwytowe).

Światłowody

Światłowody, czyli przezroczyste struktury z włókna szklanego, koniecznie powinny znaleźć się w Twoim domu. Zastanawiasz się dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że zagwarantują Ci nieograniczony dostęp do sieci. Internet światłowodowy, w Polsce oferowany m.in. przez https://telewizjaswiatlowodowa.pl, to jedna z najważniejszych zdobyczy technologicznych. Technologia FTTH zapewni Ci możliwość pobierania i wysyłania danych z prędkością nawet 1000 Mb/s (a cały czas specjaliści pracują nad zwiększeniem tych parametrów!). Do tego, takie połączenie jest odporne na różnego rodzaju zakłócenia magnetyczne czy te wynikające z niesprzyjających warunków atmosferycznych. Jakie są jeszcze zalety światłowodów? Oprócz internetu, możesz mieć też telewizję światłowodową. Co ją różni od tej naziemnej lub cyfrowej? Głównie wysoka jakość obrazu (FullHD) oraz możliwość odbioru na urządzeniach mobilnych.

System zarządzania inteligentnym domem

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą? W takim razie hit ostatnich kilku sezonów – system zarządzania inteligentnym domem – to rozwiązanie idealne dla Ciebie! Dzięki nowoczesnej technologii możesz sterować urządzeniami w swoim domu, bez konieczności podnoszenia się z kanapy. A wszystko dzięki specjalnemu pilotowi lub aplikacji mobilnej za pomocą których m.in. zasłonisz lub odsłonisz żaluzje/rolety, ustawiasz temperaturę wody i ogrzewania, włączysz i wyłączysz klimatyzację oraz wentylację, wyregulujesz nagłośnienie i oświetlenie, a nawet uruchomisz sprzęty codziennego użytku – ekspres do kawy, pralkę czy czajnik elektryczny.


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz