Blender ręczny BOSCH MSM88190

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest blender ręczny marki BOSCH – model oznaczony jako MSM88190. Ten elegancki blender wykonany ze szczotkowanej stali szlachetnej daje z siebie naprawdę wyjątkowe rezultaty w kuchni. Dodając do tego całą gamę użytecznych akcesoriów dodatkowo usprawniających pracę urządzenia otrzymujemy produkt uniwersalny i doskonały. To jednak nie koniec recenzji, a dopiero początek. Zaczynajmy!

Blender ręczny BOSCH MSM88190 opinie

Blender ręczny BOSCH MSM88190 to bardzo mocny i wydajny sprzęt, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego kucharza. Silnik o imponującej mocy 800 W zapewnia szybkie przetwarzanie żywności, zaś stopa miksująca z czterema ostrzami doskonale poradzi sobie z cięciem i rozdrabnianiem każdego rodzaju produktu. Blender wyposażony został w 12-stopniową regulację prędkości i funkcję TURBO przydatną podczas miksowania czy ubijania. Blender charakteryzuje się bardzo cichą pracą i jest niezwykle prosty w użyciu. Duże przyciski, ergonomiczny kształt obudowy, a także pokrycie jej antypoślizgowym materiałem to tylko niektóre z wielu udogodnień zastosowanych w recenzowanym urządzeniu. Dzięki zestawowi dodatkowego wyposażenia blender możemy przekształcić w wielofunkcyjny robot kuchenny umożliwiający siekanie, krojenie, tarcie czy ugniatanie. Jako dodatkowy atut można też wymienić możliwość mycia poszczególnych elementów blendera w zmywarce oraz funkcję pracy pulsacyjnej.

Jak już wyżej wspominałem blender wyposażono w silnik o mocy 800 W, który zasilany jest napięciem elektrycznym 230 V. Noże blendera wykonane zostały ze stali szlachetnej. Długość przewodu zasilającego wynosi 2,6 metra. Na uwagę zasługuje też jego unikatowy rozciągliwy materiał w formie spirali usprawniający manewrowanie blenderem. W wyposażeniu standardowym znajdziemy z kolei: dwie pokrywy ochronne, pojemnik do miksowania / miarka, mikser ręczny, mieszadło do ubijania oraz rozdrabniacz uniwersalny.

Producent udziela na blender 24 miesięcznego okresu gwarancji.

Cenowo, jak na produkt o tak bogatych możliwościach BOSCH MSM88190 wypada bardzo korzystnie. Za całość zestawu z powodzeniem zastępującego robota kuchennego zapłacimy niespełna 400 złotych. Jakość wykonania, pracy i estetyki budzą podziw. Ocena ogólna – najwyższa!

blender BOSCH MSM88190 opinie

bosh blender 88190

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „Blender Bosch 88190

[youtubelist feed=”playlist” playlist=”PLpk26wXuZMjnBOBjU2sVuTCsdoQsJtkPz”]
 zobacz też filmy naszego autorstwa. Na kanale 123budujemy.com

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Komentarze 1

  1. Kasia says:

    Posiadam od kilku miesięcy-jestem nim zachwycona-warzywa na zupe,ziemniaki na placki to była dla mnie męka teraz kilka sekund i gotowe,robię w nim dosłownie wszystko zagniatam ciasto,ucieram masy kremowe,koktajle,miksuje owoce,majonez,kroje cebule,wszelkie pasty do chleba jest nie zastąpiony-żałuje że tak późno trafił do mojej kuchni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje