Super Clean magiczny żel czyszczący

Czyszczenie takich trudno dostępnych miejsc jak klawiatura komputera czy też deska rozdzielcza w samochodzie spędza wielu z nas sen z powiek. Zalegający w zakamarkach pył i kurz niezwykle trudno jest usunąć powszechnie stosowanymi sposobami. Z pomocą przychodzi nam innowacyjny produkt, jakim jest żel Super Clean- bardzo lepka substancja czyszcząca w formie ciągnącej się masy silikonowej. Czy rzeczywiście tak świetnie radzi sobie on z wszelkimi trudno dostępnymi zabrudzeniami? Sprawdźmy to!

Magiczny żelSuper Clean to silikonowa substancja, wykorzystująca innowacyjną, recepturę, zapakowana w praktyczne, hermetycznie zamykane opakowanie, umożliwiające jego wielokrotne użycie. Sposób jego użycia jest banalnie prosty – wystarczy tylko wydobyć całość produktu z opakowania, dokładnie rozwałkować w dłoniach na cienki plasterek o pożądanych wymiarach i przyłożyć w miejsce, które chcemy oczyścić z brudu i kurzu. Może być to klawiatura naszego komputera czy laptopa, wyloty nawiewów w samochodzie, smartfon, kalkulator czy też posiadające wiele przycisków urządzenia, takie jak aparaty fotograficzne czy też kamery. Wystarczy przyłożyć żel Super Clean w wybrane przez nas miejsce i lekko docisnąć, aby cały kurz i pył przykleił się do silikonowej, lepkiej powierzchni żelu. Nie ma potrzeby pocierania produktu ani jego namaczania bądź wykorzystywania żadnych dodatkowych środków czyszczących. Po kilku sekundach delikatnie odrywamy żel Super Clean z czyszczonej powierzchni i podziwiamy efekt – nawet najdrobniejsze zakamarki będą idealnie czyste, bez żadnych drobinek kurzu czy też brudu.
Dzięki hermetycznemu opakowaniu wykorzystującemu strunową technologię zamknięcia, możliwe jest wielokrotne wykorzystanie żelu czyszczącego Super Clean. Szczelne aluminiowe zamknięcie zapobiega wysychaniu produktu, dzięki czemu na długi czas zachowuje on właściwości czyszczące i dezynfekujące. Nie wymagający użycia wody sposób czyszczenia jest całkowicie bezpieczny dla czyszczonych za pomocą „magicznego żelu” sprzętów elektronicznych. Za pomocą żelu Super Clean bez wysiłku i smug wyczyścimy także zakurzony monitor czy też ekran telewizora. W przeciwieństwie do często wykorzystanego przy czyszczeniu trudno dostępnych miejsc sprzężonego powietrza żel czyszczący Super Clean nie powoduje wdmuchiwania zanieczyszczeń do środka – cały brud i kurz pozostaje na zewnątrz urządzenia, co eliminuje również uciążliwą konieczność częstego odkurzania wnętrz naszych klawiatur czy innych urządzeń elektronicznych.
Żel Super Clean to prawdziwa rewolucja w czyszczeniu trudno dostępnych zakamarków w naszych domach i samochodach. Jego nowatorska formuła czyni sprzątanie wszelkich problematycznych powierzchni przyjemną i szybką czynnością. Z tego powodu jedyną oceną, jako możemy wystawić temu innowacyjnemu produktowi, jest w pełni zasłużona piątka!


super clean gel

żel do czyszczenia trudno dostępnych miejsc

recenzja super clean gel

super clean opinie

żel do czyszczenia klawiatury pomiędzy przyciskami

super clean czyszczenia klawiatury

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista : Super Clean gel

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

 

Jeśli nie Super Clean, to może środki czystości dadzą radę

playlista

Następny artykuł

Komentarze 6

 1. S-i-R-o says:

  Jestem mile zaskoczony, super clean z łatwością usunął kurz z klawiszy na bocznych ściankach, dotychczas musiałem przedmuchiwać klawiaturę powietrzem z kompresora by pozbyć się tego kurzu. polecam !

 2. Antoni Krzak says:

  Interesujące !

 3. Stasia111 says:

  Gdzie tego glutka można zakupić ?

 4. kiki says:

  no ciekawe….muszę spróbować

 5. greez says:

  Mimo mego sceptycznego podejścia do takich wynalazków działa bardzo dobrze, moja klawiatura wygląda jak nowa :)

 6. Amell says:

  również jestem zadowolona, używam do kratek wentylacyjnych w samochodzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje