Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Super Clean magiczny żel czyszczący

 
super clean gel
super clean gel
super clean gel

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Super Clean
 
Producent: made in China
 
Klasyfikacja: Środki czyszczące
 
Specyfikacja: substancja klejąca
 
Średnia cena (zł): 3zł
 
Chemia:
 
Nasza ocena
9.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


Stworzony do czyszczenia zabrudzonych klawiatur

Minusy


Po kontakcie z wodą traci właściwości


Czyszczenie takich trudno dostępnych miejsc jak klawiatura komputera czy też deska rozdzielcza w samochodzie spędza wielu z nas sen z powiek. Zalegający w zakamarkach pył i kurz niezwykle trudno jest usunąć powszechnie stosowanymi sposobami. Z pomocą przychodzi nam innowacyjny produkt, jakim jest żel Super Clean– bardzo lepka substancja czyszcząca w formie ciągnącej się masy silikonowej. […]

6
Opublikowany 10 lutego 2017 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Czyszczenie takich trudno dostępnych miejsc jak klawiatura komputera czy też deska rozdzielcza w samochodzie spędza wielu z nas sen z powiek. Zalegający w zakamarkach pył i kurz niezwykle trudno jest usunąć powszechnie stosowanymi sposobami. Z pomocą przychodzi nam innowacyjny produkt, jakim jest żel Super Clean– bardzo lepka substancja czyszcząca w formie ciągnącej się masy silikonowej. Czy rzeczywiście tak świetnie radzi sobie on z wszelkimi trudno dostępnymi zabrudzeniami? Sprawdźmy to!

Magiczny żelSuper Clean to silikonowa substancja, wykorzystująca innowacyjną, recepturę, zapakowana w praktyczne, hermetycznie zamykane opakowanie, umożliwiające jego wielokrotne użycie. Sposób jego użycia jest banalnie prosty – wystarczy tylko wydobyć całość produktu z opakowania, dokładnie rozwałkować w dłoniach na cienki plasterek o pożądanych wymiarach i przyłożyć w miejsce, które chcemy oczyścić z brudu i kurzu. Może być to klawiatura naszego komputera czy laptopa, wyloty nawiewów w samochodzie, smartfon, kalkulator czy też posiadające wiele przycisków urządzenia, takie jak aparaty fotograficzne czy też kamery. Wystarczy przyłożyć żel Super Clean w wybrane przez nas miejsce i lekko docisnąć, aby cały kurz i pył przykleił się do silikonowej, lepkiej powierzchni żelu. Nie ma potrzeby pocierania produktu ani jego namaczania bądź wykorzystywania żadnych dodatkowych środków czyszczących. Po kilku sekundach delikatnie odrywamy żel Super Clean z czyszczonej powierzchni i podziwiamy efekt – nawet najdrobniejsze zakamarki będą idealnie czyste, bez żadnych drobinek kurzu czy też brudu.
Dzięki hermetycznemu opakowaniu wykorzystującemu strunową technologię zamknięcia, możliwe jest wielokrotne wykorzystanie żelu czyszczącego Super Clean. Szczelne aluminiowe zamknięcie zapobiega wysychaniu produktu, dzięki czemu na długi czas zachowuje on właściwości czyszczące i dezynfekujące. Nie wymagający użycia wody sposób czyszczenia jest całkowicie bezpieczny dla czyszczonych za pomocą „magicznego żelu” sprzętów elektronicznych. Za pomocą żelu Super Clean bez wysiłku i smug wyczyścimy także zakurzony monitor czy też ekran telewizora. W przeciwieństwie do często wykorzystanego przy czyszczeniu trudno dostępnych miejsc sprzężonego powietrza żel czyszczący Super Clean nie powoduje wdmuchiwania zanieczyszczeń do środka – cały brud i kurz pozostaje na zewnątrz urządzenia, co eliminuje również uciążliwą konieczność częstego odkurzania wnętrz naszych klawiatur czy innych urządzeń elektronicznych.
Żel Super Clean to prawdziwa rewolucja w czyszczeniu trudno dostępnych zakamarków w naszych domach i samochodach. Jego nowatorska formuła czyni sprzątanie wszelkich problematycznych powierzchni przyjemną i szybką czynnością. Z tego powodu jedyną oceną, jako możemy wystawić temu innowacyjnemu produktowi, jest w pełni zasłużona piątka!

Zdjęcia

super clean gel

żel do czyszczenia trudno dostępnych miejsc

recenzja super clean gel

super clean opinie

żel do czyszczenia klawiatury pomiędzy przyciskami

super clean czyszczenia klawiatury

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista : Super Clean gel

 
  Zobacz też filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Jeśli nie Super Clean, to może środki czystości dadzą radę


Ania i Marcin

 
Autor Bloga 123budujemy.pl


6 komentarzy  1. Fatal error: Call to a member function permalink() on a non-object in /home/admin/domains/123budujemy.pl/public_html/wp-content/themes/made/functions/custom.php on line 591