Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Termowentylator ceramiczny Blyss Standard KPT-0915J 1500 W

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Blyss Standard KPT-0915J 1500 W
 
Producent: Blyss Standard
 
Klasyfikacja: termowentylatory
 
Specyfikacja: Moc 1500 W Regulacja mocy 0 / 750 / 1500 W Napięcie zasilania 220 - 240 V ~ 50 Hz Materiał wykonania tworzywo sztuczne Wymiary 18,5 x 15,4 x 29 cm Waga 1,64 kg
 
Sprzęt:
 
Wyposażenie:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


atrakcyjny stosunek jakości do ceny, nowoczesna stylistyka

Minusy


brak timera


Pierwszym co może narzucić się po obejrzeniu recenzowanego termowentylatora Blyss Standard jest jego bardzo kompaktowy rozmiar i stylistyka świetnie wkomponowująca się w dzisiejsze nowoczesne realia – bryła ma niebanalny kształt, w kwestii koloru postawiono na zawsze modny srebrny odcień. Urządzenie KPT-0915J wykonane zostało w całości ze sztucznego tworzywa imitującego metal. W górnej jego części zastosowano […]

0
Opublikowany 6 lutego 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest termowentylator ceramiczny firmy Blyss Standard. Model, którym będę się dziś zajmować to KPT-0915J o mocy 1500 W. Za chwilę przeanalizujemy, jak to kompaktowe urządzenie sprawdza się w jego podstawowych zastosowaniach. Zaczynajmy!
 

Pierwszym co może narzucić się po obejrzeniu recenzowanego termowentylatora Blyss Standard jest jego bardzo kompaktowy rozmiar i stylistyka świetnie wkomponowująca się w dzisiejsze nowoczesne realia – bryła ma niebanalny kształt, w kwestii koloru postawiono na zawsze modny srebrny odcień. Urządzenie KPT-0915J wykonane zostało w całości ze sztucznego tworzywa imitującego metal. W górnej jego części zastosowano bardzo ergonomiczny uchwyt przystosowany do przenoszenia termowentylatora z miejsca na miejsce. Jak już wyżej wspomniałem urządzenie charakteryzuje się bardzo niewielkimi gabarytami. Jego wymiary to odpowiednio 18,5 x 15,4 x 29 centymetrów, waga zaś wynosi 1,64 kilograma.

Blyss KPT-0915J opinie

Jeśli chodzi o kwestie techniczne recenzowanego produktu termowentylator Blyss Standard KPT-0915J cechuje się mocą maksymalną rzędu 1500 W, którą można ręcznie regulować w 3 zakresach 0/750/1500 W. Produkt zasilany jest standardowym napięciem elektrycznym 220-240V~ 50Hz. Z dodatkowych usprawnień zainstalowanych w urządzeniu warte uwagi są w tym przypadku zabezpieczenie termiczne, wyłącznik przechyleniowy oraz wskaźnik zasilania. KPT-0915J jest produktem bezpiecznym jeśli chodzi o użytkowanie przez osoby starsze, jak i w wypadku korzystania przy obecności najmłodszych. Producent udziela na urządzenie 2 letniego okresu gwarancji.

Jedyne czego dla mnie osobiście zabrakło to opcja timera – jednak przy tak atrakcyjnym stosunku jakości do ceny nie można narzekać. Produkt jest bardzo dobrze wykonany, wszystkie elementy są dobrze spasowane, bez żadnych luzów. Termowentylator cechuje się niebanalną stylistyką i całkiem przyzwoitą wydajnością. Cena urządzenia oscyluje w okolicach 100 złotych. Z całą pewnością jest to produkt godny polecenia.Ocena ogólna – piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

grzejnik elektryczny

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)