Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Żelazko RUSSELL HOBBS Steam Glide 20562-56

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: RUSSEL HOBBS SteamGlide 20562-56
 
Producent: RUSSEL HOBBS
 
Klasyfikacja: żelazka, sprzęt AGD
 
Specyfikacja: moc: 2600 W, zasilanie: 230 V
 
Sprzęt:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


solidna jakość wykonania, możliwość prasowania parą w pionie, niska cena

Minusy


brak


Żelazko parowe RUSSEL HOBBS SteamGlide to bardzo dobry produkt o dużej mocy 2600 W, który można nabyć w atrakcyjnej cenie 100 złotych. Wiadomo, że nie mamy w tym wypadku do czynienia ze sprzętem klasy premium, jednakże mnogość funkcji i szybkie nagrzewanie się żelazka zapewnia skuteczne, błyskawiczne i bezproblemowe prasowanie. Po otwarciu pudełka znajdziemy w nim […]

0
Opublikowany 19 listopada 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest żelazko parowe mniej popularnej, choć równie dobrej marki RUSSEL HOBBS – model Steam Glide o oznaczeniu 20562-56. Produkt pozycjonowany w średnim przedziale cenowym świetnie trafia w gusta standardowych użytkowników (do których i ja się zaliczam). Ze swojej perspektywy opowiem Wam, czym wyróżnia się opisywane żelazko. Zaczynajmy!
 

Żelazko parowe RUSSEL HOBBS SteamGlide to bardzo dobry produkt o dużej mocy 2600 W, który można nabyć w atrakcyjnej cenie 100 złotych. Wiadomo, że nie mamy w tym wypadku do czynienia ze sprzętem klasy premium, jednakże mnogość funkcji i szybkie nagrzewanie się żelazka zapewnia skuteczne, błyskawiczne i bezproblemowe prasowanie.

Po otwarciu pudełka znajdziemy w nim nasze żelazko oraz miarkę do nalewania wody. Urządzenie zostało wyposażone w zbiornik o pojemności 300 mililitrów umożliwiający prasowanie na mokro/sucho, spryskiwanie ubrań czy wyrzut pary. Para generowana jest silnym, pionowym strumieniem. Regulator żelazka RUSSEL HOBBS jest bardzo intuicyjny, a przy tym bardzo przyjemny w dotyku. Sprzęt posiada funkcję AntyGrip oraz stopę ceramiczną z opcją samoczyszczenia. Kabel zasilający o długości 2 metrów nie stwarza problemów i umożliwia sprawne operowanie urządzeniem.

Co można powiedzieć o samym żelazku z perspektywy użytkownika? Żelazko świetnie spełnia pokładane w nim zadania. Kiedyś korzystałem z najtańszego możliwie żelazka i bardzo się na nim zawiodłem – nie dało się ustrzec od przypaleń stopy żelazka praktycznie podczas każdego prasowania. Tutaj jestem całkowicie wolny od tego problemu. Wlot do zbiornika z wodą jest wykonany bardzo dobrze, umożliwiając precyzyjne nalewanie cieczy do środka żelazka bez przypadkowego oblewania jego konstrukcji. Ogółem jestem bardzo zadowolony z tego zakupu.

 
Cenowo jak już wspominałem urządzenie RUSSEL HOBBS przedstawia się bardzo korzystnie. Na jego zakup należy przeznaczyć niespełna 100 złotych. Warto dodać, że konkurencyjne urządzenia wielkich mark oferują to samo za cenę wyższą o nawet 200 złotych. Moim zdaniem nie ma po co przepłacać. Gorąco polecam zakup – ocena ogólna -piątka
 

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Russel Hobbs żelazko parowe

 

 zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Twitter


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)