Kosiarka spalinowa z napędem STERWINS DYM1526CE2Q

Dzisiejszym opisywanym produktem jest kosiarka spalinowa do trawy z napędem marki STERWINS. Model, jaki trafił na nasz redakcyjny warsztat to DYM1526CE2Q. Szereg zastosowanych w niej funkcji sprawia, że z pozoru proste urządzenie nabiera zupełnie nowych możliwości. Jakich? Tego dowiecie się z tego wpisu. Zaczynajmy!

kosiarka spalinowa do trawy z napędem

kosiarka-spalinowa-z-napedem sterwins opinie

Kosiarka do trawy STERWINS to urządzenie wykonane z dbałością o każdy detal. Sprzęt charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością i jest niezawodny nawet podczas koszenia wysokiej i mokrej trawy. W głównej mierze ma na to wpływ zastosowany weń mocny, górnozaworowy, czterosuwowy silnik marki Briggs&Stratton o pojemności 150cm3 oraz mocy 2,2 kW. Maszyna kosi trawnik przy użyciu rotacyjnego, metalowego ostrza wykonanego w całości ze stali nierdzewnej. Dzięki zastosowaniu w kosiarce tylnego napędu i funkcji e-start koszenie przebiega bardzo sprawnie i pozwala na oszczędność czasu.

Z innych bardziej istotnych udogodnień zastosowanych w kosiarce STERWINS DYM1526CE2Q wymienić możemy między innymi bardzo pojemny plastikowo-tekstylny 60 litrowy zbiornik na trawę z monitorem napełnienia, boczny wyrzut trawy i funkcję jej mielenia, regulowaną rączkę prowadzącą oraz centralną regulację wysokości koszenia w przedziale od 2,5 do 7,5 centymetrów. Produkt marki STERWINS doskonale się prowadzi i starannie wykonuje swoją pracę. Kosiarka została wykonana w całości ze stali nierdzewnej. Koła przytwierdzone są przy użyciu łożysk kulkowych. Maksymalny poziom generowanego hałasu przez urządzenie wynosi 93,8 dB. Producent udziela na produkt 2 letniej gwarancji na silnik oraz 3 letniej na korpus kosiarki.

Kosiarka STERWINS DYM1526CE2Q to produkt niezwykle wydajny o zwartej, ergonomicznej konstrukcji. Praca nią należy do łatwych i przyjemnych, zaś osiągi zawstydzają niejeden konkurencyjny produkt. Podczas użytkowania sprzętu warto stosować się do zaleceń producenta i używać do jego napędzania benzyny Pb95 oraz stosowanie oleju do silników czterosuwowych oznakowanego jako 10W40 bądź też SAE30. Co do ceny opisywanego modelu wynosi ona odpowiednio 1049 złotych – jest dość wysoka, jednak osiągi urządzenia i ergonomika użytkowania zdają się nam to w całości rekompensować. Ocena ogólna – piątka!

STERWINS DYM1526CE2Q opinie
kosiarka spalinowa z napędem STERWINS DYM1526CE2Q

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.
No valid json found
Sorry, no video's found

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje