Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Kosiarka spalinowa z napędem STERWINS DYM1526CE2Q

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: STERWINS DYM1526CE2Q
 
Producent: STERWINS
 
Klasyfikacja: kosiarki do trawy
 
Specyfikacja: moc silnika: 2,2 kW
 
Maszyny:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
5 wszystkich głosów

 

Plusy


mocny silnik, zwarta budowa, wysoka wydajność w każdych warunkach

Minusy


wysoka cena


Kosiarka do trawy STERWINS to urządzenie wykonane z dbałością o każdy detal. Sprzęt charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością i jest niezawodny nawet podczas koszenia wysokiej i mokrej trawy. W głównej mierze ma na to wpływ zastosowany weń mocny, górnozaworowy, czterosuwowy silnik marki Briggs&Stratton o pojemności 150cm3 oraz mocy 2,2 kW. Maszyna kosi trawnik przy użyciu rotacyjnego, […]

0
Opublikowany 26 lipca 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym opisywanym produktem jest kosiarka spalinowa do trawy z napędem marki STERWINS. Model, jaki trafił na nasz redakcyjny warsztat to DYM1526CE2Q. Szereg zastosowanych w niej funkcji sprawia, że z pozoru proste urządzenie nabiera zupełnie nowych możliwości. Jakich? Tego dowiecie się z tego wpisu. Zaczynajmy!
 

kosiarka-spalinowa-z-napedem sterwins opinie

Kosiarka do trawy STERWINS to urządzenie wykonane z dbałością o każdy detal. Sprzęt charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością i jest niezawodny nawet podczas koszenia wysokiej i mokrej trawy. W głównej mierze ma na to wpływ zastosowany weń mocny, górnozaworowy, czterosuwowy silnik marki Briggs&Stratton o pojemności 150cm3 oraz mocy 2,2 kW. Maszyna kosi trawnik przy użyciu rotacyjnego, metalowego ostrza wykonanego w całości ze stali nierdzewnej. Dzięki zastosowaniu w kosiarce tylnego napędu i funkcji e-start koszenie przebiega bardzo sprawnie i pozwala na oszczędność czasu.

Z innych bardziej istotnych udogodnień zastosowanych w kosiarce STERWINS DYM1526CE2Q wymienić możemy między innymi bardzo pojemny plastikowo-tekstylny 60 litrowy zbiornik na trawę z monitorem napełnienia, boczny wyrzut trawy i funkcję jej mielenia, regulowaną rączkę prowadzącą oraz centralną regulację wysokości koszenia w przedziale od 2,5 do 7,5 centymetrów. Produkt marki STERWINS doskonale się prowadzi i starannie wykonuje swoją pracę. Kosiarka została wykonana w całości ze stali nierdzewnej. Koła przytwierdzone są przy użyciu łożysk kulkowych. Maksymalny poziom generowanego hałasu przez urządzenie wynosi 93,8 dB. Producent udziela na produkt 2 letniej gwarancji na silnik oraz 3 letniej na korpus kosiarki.

 
Kosiarka STERWINS DYM1526CE2Q to produkt niezwykle wydajny o zwartej, ergonomicznej konstrukcji. Praca nią należy do łatwych i przyjemnych, zaś osiągi zawstydzają niejeden konkurencyjny produkt. Podczas użytkowania sprzętu warto stosować się do zaleceń producenta i używać do jego napędzania benzyny Pb95 oraz stosowanie oleju do silników czterosuwowych oznakowanego jako 10W40 bądź też SAE30. Co do ceny opisywanego modelu wynosi ona odpowiednio 1049 złotych – jest dość wysoka, jednak osiągi urządzenia i ergonomika użytkowania zdają się nam to w całości rekompensować. Ocena ogólna – piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

STERWINS DYM1526CE2Q opinie
kosiarka spalinowa z napędem STERWINS DYM1526CE2Q

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)