Opublikowany 6 sierpnia 2015 autor Artykuł Nadesłany w wyposażenie
 
 

Polskie jest najlepsze! – producenci materacówOstatnim trendem stało się wspieranie polskiej przedsiębiorczości oraz polskich produktów. Takie produkty kojarzone są z wysoką jakością, dbałością o szczegóły, starannym wykonaniem. Obecnie na rynku można zaobserwować przesyt tzw. ‘chińszczyzną’. Masowo produkowane towary z Chin zalewają nasz rynek. Wybierając więc, każdy produkt warto zwrócić uwagę na to gdzie powstał. Podobnie jest z materacami. Może nawet o tym nie wiemy, ale w Polsce istnieje kilka rodzimych firm produkujących materace naprawdę wysokiej jakości.

Materace Janpol

Firma Janpol to jeden z największych producentów materacy do spania w Polsce. Janpol funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat. W ofercie materacy Janpol można odnaleźć dość tradycyjne rozwiązania, które charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością. W ofercie tego producenta znajdziemy zarówno materace kieszeniowe, bonellowe, piankowe, termoelastyczne jak i lateksowe. Jako nieliczny z producentów Janpol w swoich materacach wykorzystuje naturalne końskie włosie, które charakteryzuje się właściwościami antybakteryjnymi. Materace Janpol to nie tylko typowe materace sypialniane, ale również materace ortopedyczne, które zyskały pozytywną opinię środowisk rehabilitacyjnych.

Materace Dla Ciebie

Materace Dla Ciebie to stosunkowo nowa marka na rynku materacy w Polsce. W ofercie tego producenta znajdziemy praktycznie każdy rodzaj materaca, istnieje również możliwość zamówienia całkiem niestandardowego modelu. Na tle innych producentów materacy firmę wyróżnia innowacyjne rozwiązanie doublepocket, czyli system podwójnych sprężyn w materacach kieszeniowych. Materace Dla Ciebie oferują ponadto możliwość darmowego testowania przez okres 30 dni od dostawy, a także darmowej dostawy na terenie całej Polski.

Materace Hevea

Fabryka Materaców Hevea istnieje na polskim rynku niemal od 10 lat i od tego czasu cieszy się popularnością. W ofercie firmy można odnaleźć materace wysokiej jakości w dość przystępnej cenie. Materace Hevea to głównie modele piankowe. Sztandarowym produktem Hevea są materace dla dzieci. Jako jedyna firma Hevea posiada w ofercie materace dziecięce w pokrowcach z postaciami z bajek Disneya. Wiele produktów posiada atest PZH oraz pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz