Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Pilarka elektryczna Husqvarna E PROMAC 1900

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Husqvarna E PROMAC 1900
 
Producent: Husqvarna
 
Klasyfikacja: pilarki
 
Specyfikacja: moc: 1900 W, prowadnica: 35 cm
 
Narzędzia: ,
 
Nasza ocena
4.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


mocne urządzenie, ergonomiczna praca

Minusy


brak opcji automatycznego napinania łańcucha, zasilanie elektryczne wyklucza pracę w terenie


Pilarka Husqvarna E PROMAC 1900 to narzędzie wyposażone w elektryczny silnik o dobrej mocy 1900 W przekładającej się na 2,58 KM. Urządzenie doskonale sprawdza się podczas pielęgnacji krzewostanów czy przycinki gałęzi. Z powodzeniem możemy je także wykorzystać przy cięciu drewna średniej grubości. Mocny i wydajny silnik elektryczny pozwala na w pełni precyzyjne, proste cięcie. Wymiary pilarki nie należą do niewielkich, […]

0
Opublikowany 9 września 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Recenzowanym produktem jest elektryczna pilarka łańcuchowa renomowanej marki Husqvarna, specjalizującej się w urządzeniach dla domu i ogrodu. Sprzęt, któremu przyjrzymy się dzisiaj bliżej to model E PROMAC 1900 przeznaczony do podstawowych zastosowań. Czy warto zainwestować w niego swoje oszczędności? Sprawdźmy to!
 

400292

Pilarka Husqvarna E PROMAC 1900 to narzędzie wyposażone w elektryczny silnik o dobrej mocy 1900 W przekładającej się na 2,58 KM. Urządzenie doskonale sprawdza się podczas pielęgnacji krzewostanów czy przycinki gałęzi. Z powodzeniem możemy je także wykorzystać przy cięciu drewna średniej grubości. Mocny i wydajny silnik elektryczny pozwala na w pełni precyzyjne, proste cięcie. Wymiary pilarki nie należą do niewielkich, jednak jej dobrze przemyślana konstrukcja wpływa korzystnie na ergonomikę pracy. Husqvarna E PROMAC 1900 wyposażona jest w automatyczny hamulec i smarowanie łańcucha. Zabrakło w niej natomiast opcji beznarzędziowego systemu napinania i wymiany łańcucha.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanej pilarki, Husqvarna E PROMAC 1900 wyposażono ją jak już wyżej wspomniałem w silnik o mocy 2,58 KM oraz w prowadnicę o długości 35 centymetrów. Pilarka E PROMAC 1900 waży dokładnie 5,75 kilograma. Zastosowany łańcuch marki MCCulloch wykorzystuje podziałkę 3/8″. Urządzenie zasilane jest standardowym napięciem elektrycznym 230 V. Producent udziela na produkt dwuletniego okresu gwarancji.

 
Cenowo produkt marki Husqvarna prezentuje się całkiem korzystnie. Jego zakup to koszt 349 złotych. Pilarka powinna zadowolić zarówno mniej, jak i bardziej wymagających użytkowników. Z uwagi na zasilanie elektryczne przeznaczona jest wyłącznie do prac przydomowych – konieczność podłączenia do prądu wyklucza jej użytkowanie w terenie. Ocena ogólna – czwórka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Husqvarna E PROMAC 1900 opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

 zobacz filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)