2
Opublikowany 7 lutego 2016 autor Artykuł Nadesłany w wyposażenie
 
 

Szafa na dobrych torach – systemy przesuwne GTVSzafy wnękowe i garderobiane to obecnie jedno z najbardziej pożądanych i poszukiwanych rozwiązań do domów i biur. Pozwalają na maksymalne wykorzystanie miejsca i efektowne zaaranżowanie przestrzeni. By spełniały oczekiwania użytkowników i dobrze służyły przez długie lata, warto zainwestować w sprawdzone i dobre jakościowo produkty. Właśnie takie proponuje firma GTV.

Cieszące się rosnącym zainteresowaniem klientów systemy przesuwne GTV to remedium na wiele problemów ze strefą przechowywania, z którymi borykamy się w naszych domach, mieszkaniach i biurach. Pozwalają one w estetyczny i funkcjonalny sposób wykorzystać na szafę między innymi: niewielką wnękę w ciasnym korytarzu, albo nieustawne miejsce na poddaszu, a także zaaranżować garderobę, przestrzeń biurową czy nawet salon! Co więcej, dzięki różnorodności dostępnych obecnie rozwiązań, (GTV proponuje swoim klientom kilkanaście systemów) pozwalają na tworzenie dowolnych, w pełni dostosowanych do indywidualnych potrzeb aranżacji.

Wśród propozycji GTV nie brakuje wyjątkowo dziś popularnych systemów bezramowych (np. Ergo), które tym się różnią od tradycyjnych rozwiązań, że ich profile są praktycznie niewidoczne przy zamkniętych drzwiach szafy. Natomiast po otwarciu frontów, użytkownik zobaczyć może jedynie fragment toru górnego i przód toru dolnego. Pozwala to na uzyskanie niczym niezaburzonej koncepcji frontów szafy, na których można dzięki temu zastosować ciekawe wizualnie grafiki albo lustra. Rozwiązanie to idealnie pasuje do modnych aranżacji minimalistycznych.

Linia Ergo składa się z 18 elementów dostępnych w dwóch, najbardziej dziś poszukiwanych wybarwieniach – aluminium i w nieco cieplejszym odcieniu szampana. Niezawodne podzespoły – prowadniki i bezawaryjne łożyskowane wózki, gwarantują cichą pracę i łagodny posuw. Ergonomiczna, minimalistyczna rączka przeznaczona jest do płyt meblowych o różnych wzorach i standardowej grubości 18 mm. System jest przystosowany do maksymalnego obciążenia skrzydła na poziomie 50 kg, co pozwala na zastosowanie nie tylko tradycyjnych płyt, ale również bardziej dekoracyjnych wypełnień.


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz