Opublikowany 4 lutego 2016 autor Artykuł Nadesłany w Wiedza budowlana
 
 

Odśnieżanie dachów – jak poradzić sobie z tym obowiązkiemOdśnieżanie dachów to temat, który powraca każdej zimy. W naszym klimacie niezależnie od tego, czy zima jest łagodna czy ostra, niemal zawsze właściciele budynków muszą zmierzyć się z tym problemem. Tu z pomocą przychodzi firma uslugiwysokosciwe.pl, która świadczy pełną paletę usług związanych z odśnieżaniem na wszystkiego rodzaju budynków.

Odśnieżanie to obowiązek właścicieli budynków. Zgodnie z prawem, jeśli właściciel na terenie swojej posesji nie odśnieża, a ktoś poniesie szkody np. w wyniku upadku śniegu z dachu, to może domagać się od właściciela odszkodowania w wyniku poniesionych szkód. To bardzo poważna odpowiedzialność, która w skrajnych przypadkach może sięgnąć nierzadko kilkuset tysięcy złotych.

Odśnieżanie na własną rękę jest bezpieczne tylko, gdy chodzi o chodniki. Prace na wysokościach w zimie to jedna z najbardziej niebezpiecznych rodzajów. Dlatego odśnieżanie na własną rękę jest nie tylko mało efektywne, ale może być też groźne dla odśnieżających. A bez profesjonalnego doświadczenia, pomocy i sprzętu odświeżanie dachów w całości jest niemal niemożliwe.

Dlatego trzeba w takich sytuacjach skorzystać z pomocy fachowców. Dzięki firmie usługiwysokosciowe.pl cały proces przebiegnie szybko i sprawnie. Nasza ekipa to kilkanaście osób, wyszkolonych w każdej dziedzinie prac wysokościowych. Nie tylko odśnieżamy dachy, ale przeprowadzamy wszystkie rodzaje prac wysokościowych, od sprzątania i malowania po montaż bardzo skomplikowanych elementów.

Odśnieżanie to jedna z najbardziej wymagających usług, które można przeprowadzać na wysokościach. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne i szybkie odśnieżanie dachów na każdej wysokości – od małych domków po stadiony, dworce i inne duże budowle o dużym stopniu skomplikowania dachów. Nasi specjaliści pracowali już m.in. przy odśnieżaniu Zamku Królewskiego na Wawelu, hali Makro, Centrum Handlowego M1 czy portu Lotniczego Balice. Pracujemy 24/h na dobę zawsze wtedy, gdy takie tempo jest potrzebne.

Niezależnie od tego, jak trudne jest wyzwanie – specjaliści z firmy UsługiWyskościowe.pl są gotowi by je podjąć. A nasze wieloletnie doświadczenie jednoznacznie pokazuje, że na odśnieżaniu nie można odświeżać. Zwłaszcza w sytuacjach, gdy w grę wchodzą skomplikowane powierzchnie, których odśnieżanie bez profesjonalistów może być groźne dla osób, które nie są profesjonalistami.


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz