0
Opublikowany 1 listopada 2016 autor Artykuł Nadesłany w Ogród
 
 

Jak zwiększyć liczbę miejsc parkingowych w garażu?Parkingi mają ograniczoną liczbę miejsc parkingowych, która jest warunkowana przez zajmowaną przez nie przestrzeń. Właśnie dlatego, w celu zwiększenia liczby miejsc parkingowych, stosuje się coraz częściej nowoczesne platformy parkingowe.

W krajach azjatyckich oraz zachodniej Europy platformy parkingowe są stosowane bardzo często. U nas dopiero zyskują popularność, zarówno w przestrzeni publicznej, jak i również w budynkach mieszkalnych. Platforma parkingowa to specjalna konstrukcja, która pozwala na parkowanie samochodów na dwóch poziomach lub większej liczbie poziomów. Właśnie dzięki takiemu rozwiązaniu można uzyskać dodatkowe miejsca parkingowe przy zachowaniu takiej samej powierzchni garażowej.

Zastosowanie platform parkingowych

Dzisiaj platformy parkingowe stosowane są między innymi w obiektach wielorodzinnych, które nie posiadają odpowiedniej liczby miejsc parkingowych. Także można spotkać się z nimi na parkingach w instytucjach, lokalach komercyjnych, hotelach, a nawet mogą być one z powodzeniem używane w garażach domów jednorodzinnych.

Jak korzystać z platform do parkowania?

Korzystanie z platform parkingowych jest bardzo łatwe. Są one realizowane tak, aby wjeżdżanie na górną i dolną platformę było bardzo proste. Wyposażone są w specjalne podnośniki hydrauliczne. W przypadku zamontowania platform, z których mają korzystać tylko wybrane osoby, możliwe jest również przekazanie użytkownikom własnych kluczy, dlatego też można wtedy mieć pewność, że platforma pozostanie wolna.

Gdzie można zakupić platformy parkingowe?

Dzisiaj realizacją platform parkingowych zajmują się również firmy w Polsce. Jedną z nich jest firma Metaltech (metaltech.pl), w której asortymencie znajdują się nowoczesne platformy parkingowe zależne oraz niezależne. Są one realizowane z naciskiem na trwałość i bezpieczeństwo, a także niskie koszty utrzymania. Firma zapewnia również usługi montażowe oraz odbiór przez Urząd Dozoru Technicznego. Z pełną ofertą można zapoznać się na stronie internetowej firmy pod adresem: metaltech.pl.


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz