Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

BECKERS Vaggfarg Colour Blue Sky 2,5 L

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: BECKERS Vaggfarg Colour Blue Sky 2,5 L
 
Producent: BECKERS
 
Klasyfikacja: farby, emulsje
 
Specyfikacja: opakowanie: 2,5 l
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


dobra wydajność, doskonałe krycie, możliwość natryskowej aplikacji

Minusy


dość wysoka cena


Farby lateksowe Beckers z serii Vaggfarg Colour są w pełni wodorozcieńczalne. Na malowanych powierzchniach tworzą matowy efekt dekoracyjny. Blue Sky to wysokiej jakości akrylowa farba lateksowa przeznaczona do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej. Powierzchnie wykończone przy jej użyciu można myć i szorować – nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. […]

0
Opublikowany 4 stycznia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym opisywanym produktem jest lateksowa farba marki Beckers z linii Vaggfarg Colour, w unikatowym odcieniu Blue Sky, dystrybuowana w metalowych puszkach o pojemności 2,5  litra (w sprzedaży jest również dostępna opcja 5 litrowa), tworząca piękne, matowe i w pełni zmywalne wykończenie ścian wewnętrznych i sufitów.
 

Farby lateksowe Beckers z serii Vaggfarg Colour są w pełni wodorozcieńczalne. Na malowanych powierzchniach tworzą matowy efekt dekoracyjny. Blue Sky to wysokiej jakości akrylowa farba lateksowa przeznaczona do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej. Powierzchnie wykończone przy jej użyciu można myć i szorować – nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Farbą lateksową Beckers Vaggfarg Colour malować możemy między innymi płyty g-k oraz wszelkiego rodzaju tynki i podłoża betonowe. Ponadto opisywany produkt doskonale poradzi sobie z renowacją starych wymalowań.

722976

Farba lateksowa marki Beckers dystrybuowana jest, jak wyżej wspomniałem, w błękitnym odcieniu Blue Sky. Jeśli chodzi o aspekty techniczne opisywanej farby to cechuje się ona wydajnością rzędu 16 metrów kwadratowych na litr przy zastosowaniu jednej warstwy. Nominalna wydajność z puszki wynosi do 40 metrów kwadratowych powierzchni. Należy jednak pamiętać, że sama wydajność uzależniona jest w dużej mierze od chłonności podłoża oraz samej metody nakładania farby. Aplikować ją możemy na trzy sposoby: wałkiem lub pędzlem ręcznie bądź też mechanicznie poprzez wykorzystanie metody natryskowej. W zależności od chłonności podłoża wymagane jest nałożenie od jednej do dwóch warstw farby dla uzyskania pożądanego efektu wizualnego. Malowane powierzchnie powinny być czyste, suche i odpylone. Chłonne podłoża należy zagruntować. Do ewentualnego rozcieńczania i mycia narzędzi stosować wodę.

 
Wśród fachowców farba lateksowa Beckers Vaggfarg Colour ceniona jest za wysoką jakość i wydajność, jednak jej cena może budzić lekkie wątpliwości. Opisywany wariant kosztować nas będzie około 60 złotych, zaś większe 5 litrowe opakowanie nabyć można za kwotę balansującą w okolicach 90 złotych. Ocena ogólna – piątka.
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

BECKERS Vaggfarg opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Beckers


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)