Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

COLORISSIM V33 Farba wielozadaniowa Świeża mięta

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: COLORISSIM V33 Świeża mięta 2,5 L
 
Producent: COLORISSIM
 
Klasyfikacja: farby, emulsje
 
Specyfikacja: wydajność: 10m2/l, opakowanie: 2,5 l
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
4.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


szerokie możliwości zastosowania

Minusy


zbyt wysoka cena, średnia wydajność


Farba wielozadaniowa COLORISSIM V33 znajdzie swoje zastosowanie podczas malowania i renowacji ścian, sufitów, drewnianych drzwi i boazerii, kaloryferów oraz innych elementów wewnątrz pomieszczeń. Jej wielozadaniowość tkwi w tym, że daje ona możliwość pomalowania jednym kolorem wielu różnych powierzchni bez konieczności zakupu specjalistycznych farb do każdej z nich oddzielnie. Jeśli chodzi o właściwości farby COLORISSIM jest to mieszanka akrylowa przeznaczona […]

0
Opublikowany 29 sierpnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest farba wielozadaniowa mniej znanej lecz zyskującej na popularności w ostatnim czasie marki COLORISSIM. Produkt, który trafił pod moje redakcyjne oko przynależy do linii modelowej V33, występuje w kolorze Świeża mięta i dystrybuowany jest w plastikowych wiaderkach o pojemności 2,5 litra. Czym cechuje się nasz produkt i co odróżnia go od szerokiego grona konkurentów? Przyjrzyjmy się bliżej prezentowanym przez niego możliwościom!
 

farba-wielozadaniowa-colorissim-v33,main

Farba wielozadaniowa COLORISSIM V33 znajdzie swoje zastosowanie podczas malowania i renowacji ścian, sufitów, drewnianych drzwi i boazerii, kaloryferów oraz innych elementów wewnątrz pomieszczeń. Jej wielozadaniowość tkwi w tym, że daje ona możliwość pomalowania jednym kolorem wielu różnych powierzchni bez konieczności zakupu specjalistycznych farb do każdej z nich oddzielnie. Jeśli chodzi o właściwości farby COLORISSIM jest to mieszanka akrylowa przeznaczona do stosowania na różne rodzaje powierzchni. To co wyróżnia ją na tle konkurencji to wysoka siła krycia, łatwość aplikacji i nieskazitelnie gładka powłoka na malowanych powierzchniach. Jest zmywalna i odporna na plamy i uderzenia, a jej niezwykle intensywne i trwałe kolory cieszą oko przez bardzo długi czas.

W przypadku właściwości technicznych recenzowanego produktu, jak już wyżej wspomniałem dystrybuowany jest on w opakowaniach o zawartości 2,5 litra. Farbę wielozadaniową COLORISSIM V33 zaleca się aplikować ręcznie przy użyciu pędzla bądź wałka. Produkt charakteryzuje się przeciętną wydajnością na poziomie 10 metrów kwadratowych na litr. Dla uzyskania pożądanego efektu estetycznego zaleca się aplikowanie przynajmniej 2 warstw. Farba COLORISSIM wysycha po upływie 4 godzin. Po wyschnięciu na powierzchni uzyskujemy satynowy efekt dekoracyjny. Do mycia narzędzi i rozcieńczania produktu możemy używać wody.

 
Cenowo produkt nie prezentuje się zbyt dobrze – za recenzowany 2,5 litrowy wariant zapłacimy prawie 77 złotych. Czy to odpowiednia cena za produkt o szerokich możliwościach zastosowania, o jednak średnio zadowalającej wydajności i małej pojemności opakowania? Pozostawiam tą kwestię do oceny indywidualnej kupującym. Ode mnie ocena ogólna za całość – czwórka!
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

colorissim v33 mieta

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)