COLORISSIM V33 Farba wielozadaniowa Świeża mięta

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest farba wielozadaniowa mniej znanej lecz zyskującej na popularności w ostatnim czasie marki COLORISSIM. Produkt, który trafił pod moje redakcyjne oko przynależy do linii modelowej V33, występuje w kolorze Świeża mięta i dystrybuowany jest w plastikowych wiaderkach o pojemności 2,5 litra. Czym cechuje się nasz produkt i co odróżnia go od szerokiego grona konkurentów? Przyjrzyjmy się bliżej prezentowanym przez niego możliwościom!

farba-wielozadaniowa-colorissim-v33,main

Farba wielozadaniowa COLORISSIM V33 znajdzie swoje zastosowanie podczas malowania i renowacji ścian, sufitów, drewnianych drzwi i boazerii, kaloryferów oraz innych elementów wewnątrz pomieszczeń. Jej wielozadaniowość tkwi w tym, że daje ona możliwość pomalowania jednym kolorem wielu różnych powierzchni bez konieczności zakupu specjalistycznych farb do każdej z nich oddzielnie. Jeśli chodzi o właściwości farby COLORISSIM jest to mieszanka akrylowa przeznaczona do stosowania na różne rodzaje powierzchni. To co wyróżnia ją na tle konkurencji to wysoka siła krycia, łatwość aplikacji i nieskazitelnie gładka powłoka na malowanych powierzchniach. Jest zmywalna i odporna na plamy i uderzenia, a jej niezwykle intensywne i trwałe kolory cieszą oko przez bardzo długi czas.

W przypadku właściwości technicznych recenzowanego produktu, jak już wyżej wspomniałem dystrybuowany jest on w opakowaniach o zawartości 2,5 litra. Farbę wielozadaniową COLORISSIM V33 zaleca się aplikować ręcznie przy użyciu pędzla bądź wałka. Produkt charakteryzuje się przeciętną wydajnością na poziomie 10 metrów kwadratowych na litr. Dla uzyskania pożądanego efektu estetycznego zaleca się aplikowanie przynajmniej 2 warstw. Farba COLORISSIM wysycha po upływie 4 godzin. Po wyschnięciu na powierzchni uzyskujemy satynowy efekt dekoracyjny. Do mycia narzędzi i rozcieńczania produktu możemy używać wody.

Cenowo produkt nie prezentuje się zbyt dobrze – za recenzowany 2,5 litrowy wariant zapłacimy prawie 77 złotych. Czy to odpowiednia cena za produkt o szerokich możliwościach zastosowania, o jednak średnio zadowalającej wydajności i małej pojemności opakowania? Pozostawiam tą kwestię do oceny indywidualnej kupującym. Ode mnie ocena ogólna za całość – czwórka!

colorissim v33 mieta

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

[youtubelist feed=”playlist” playlist=”PLpk26wXuZMjlIuXZrnuSUgIlyYv21DR5J”]

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje