Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Klej kauczukowy do parkietu Tytan Rb-110

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Tytan Rb-110
 
Producent: Tytan
 
Klasyfikacja: kleje, parkiet
 
Specyfikacja: opakowanie - 21kg, wydajność - 0,7-1,3kg/m2
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
5 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka jakość, wydajność

Minusy


brak


Szczególnie poleca się go do klejenia parkietów i mozaiki wykonanych z drewna europejskiego – nie straszne mu są również materiały drewniane podatne na wilgoć. Ponadto Tytan Rb-110 znajdzie swoje zastosowanie przy klejeniu parkietu tradycyjnego oraz mozaiki parkietowej, montowaniu kasetonów drewnianych, a także przy klejeniu parkietów cechujących się dużą chłonnością wody z podłoża – bukowych, grabowych, […]

2
Opublikowany 18 czerwca 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Recenzowanym produktem jest kauczukowy klej do mocowania parkietu firmy Tytan (oznaczenie produktu Rb-110). Jest to jednoskładnikowy klej rozpuszczalnikowy. Od konkurencyjnych produktów wyróżnia go to, iż w swej strukturze nie zawiera toulenu – dzięki czemu cechuje się doskonałą rozprowadzalnością. 
 

Szczególnie poleca się go do klejenia parkietów i mozaiki wykonanych z drewna europejskiego – nie straszne mu są również materiały drewniane podatne na wilgoć. Ponadto Tytan Rb-110 znajdzie swoje zastosowanie przy klejeniu parkietu tradycyjnego oraz mozaiki parkietowej, montowaniu kasetonów drewnianych, a także przy klejeniu parkietów cechujących się dużą chłonnością wody z podłoża – bukowych, grabowych, brzozowych i jesionowych.

i-tytan-rb-110-do-parkietu-kauczukowy-21kg

T

ytan Rb-110 cechuje się dosyć wysoką wydajnością – parametr ten mianowany jest w tym przypadku na przedział 0,7-1,3kg/m2. Dodatkowymi atutami opisywanego kleju są odporność na zawilgocenia, wysoka wytrzymałość na ścinanie oraz przystosowanie do ogrzewania podłogowego. Po całkowitym wyschnięciu klej Tytan jest ekologicznie i fizjologicznie obojętny. Ważną cechą jest tu również brak zjawiska odbarwiania drewna – mamy tu gwarancję, że nasz parkiet po zastosowaniu kleju Tytan nie straci swojego koloru i blasku.

 
Produkt cieszy się bardzo dobrymi opiniami zarówno samych użytkowników jak i fachowców, którzy wykorzystują go przy pracach remontowych. Opisywany klej dystrybuowany jest w opakowaniach o masie 21 kg. Łatwo zatem policzyć, że jest to surowiec niezwykle wydajny – jednym opakowaniem możemy mocować nawet 20 m2 parkietu lub kasetonów sufitowych. Cenowo również Tytan Rb-110 prezentuje się atrakcyjnie – jedno opakowanie kosztuje 190 złotych (jeśliby się z kolei pokusić o przeliczanie tej kwoty na kilogramy to 1kg kleju Tytan kosztowałby około 9 złotych). Produkt godny polecenia – piątka!
 
 

Zdjęcia

klej-do-parkietu-kauczukowy-rb-110-tytan

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


2 komentarze


 1.  
  Żaneta
  5.0

  Ostatnio z mężem stosowaliśmy ten klej, i mąż zachwalał go, więc ja mogę polecić
 2.  
  Mariusz

  Powiem tak, szalu nie ma ale za ta cene to warto kupic. Kiepski w rozprowadzaniu bo po chwili przysycha i sie ciagna gluty, trzeba to robic szybko jak ktos ma wprawe to sobie z tym poradzi. Reszte zobaczymy za kilka lat czy podloga sie rozejdzie bo uwazam ze jest malo elastyczny po zaschnieciu. Robilem na lepszych ale nie bede robil reklamy. Cena do jakosci jest ok.

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)