Klej kauczukowy do parkietu Tytan Rb-110

Recenzowanym produktem jest kauczukowy klej do mocowania parkietu firmy Tytan (oznaczenie produktu Rb-110). Jest to jednoskładnikowy klej rozpuszczalnikowy. Od konkurencyjnych produktów wyróżnia go to, iż w swej strukturze nie zawiera toulenu – dzięki czemu cechuje się doskonałą rozprowadzalnością. 

Szczególnie poleca się go do klejenia parkietów i mozaiki wykonanych z drewna europejskiego – nie straszne mu są również materiały drewniane podatne na wilgoć. Ponadto Tytan Rb-110 znajdzie swoje zastosowanie przy klejeniu parkietu tradycyjnego oraz mozaiki parkietowej, montowaniu kasetonów drewnianych, a także przy klejeniu parkietów cechujących się dużą chłonnością wody z podłoża – bukowych, grabowych, brzozowych i jesionowych.

i-tytan-rb-110-do-parkietu-kauczukowy-21kg[dropcap]T[/dropcap]ytan Rb-110 cechuje się dosyć wysoką wydajnością – parametr ten mianowany jest w tym przypadku na przedział 0,7-1,3kg/m2. Dodatkowymi atutami opisywanego kleju są odporność na zawilgocenia, wysoka wytrzymałość na ścinanie oraz przystosowanie do ogrzewania podłogowego. Po całkowitym wyschnięciu klej Tytan jest ekologicznie i fizjologicznie obojętny. Ważną cechą jest tu również brak zjawiska odbarwiania drewna – mamy tu gwarancję, że nasz parkiet po zastosowaniu kleju Tytan nie straci swojego koloru i blasku.

Produkt cieszy się bardzo dobrymi opiniami zarówno samych użytkowników jak i fachowców, którzy wykorzystują go przy pracach remontowych. Opisywany klej dystrybuowany jest w opakowaniach o masie 21 kg. Łatwo zatem policzyć, że jest to surowiec niezwykle wydajny – jednym opakowaniem możemy mocować nawet 20 m2 parkietu lub kasetonów sufitowych. Cenowo również Tytan Rb-110 prezentuje się atrakcyjnie – jedno opakowanie kosztuje 190 złotych (jeśliby się z kolei pokusić o przeliczanie tej kwoty na kilogramy to 1kg kleju Tytan kosztowałby około 9 złotych). Produkt godny polecenia – piątka!


klej-do-parkietu-kauczukowy-rb-110-tytan

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl


aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Komentarze 2

  1. Żaneta says:

    Ostatnio z mężem stosowaliśmy ten klej, i mąż zachwalał go, więc ja mogę polecić

  2. Mariusz says:

    Powiem tak, szalu nie ma ale za ta cene to warto kupic. Kiepski w rozprowadzaniu bo po chwili przysycha i sie ciagna gluty, trzeba to robic szybko jak ktos ma wprawe to sobie z tym poradzi. Reszte zobaczymy za kilka lat czy podloga sie rozejdzie bo uwazam ze jest malo elastyczny po zaschnieciu. Robilem na lepszych ale nie bede robil reklamy. Cena do jakosci jest ok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje